Незважаючи на осуд громадськості, жінка зважилася народити дочку в 67 років. Ось як виглядає дівчинка зараз.

Незважаючи на осуд громадськості, жінка зважилася народити дочку в 67 років. Ось як виглядає дівчинка зараз.

Свого часу мешканка Румунії Адріана Ілієску особливо нічим не відрізнялася від основного населення. Все своє життя жінка займалася наукою. Своєю сім’єю Адріана обзавестися не встигла і довго шкодувала про це. Але 14 років тому про неї заговорив увесь світ. Коли Адріані було майже 67, вона зважилася вперше стати матір’ю.

Завагітніти Адріані вдалося завдяки процедурі ЕКО. Знайомі та родичі не підтримували бажання жінки і всіляко відмовляли її від цього необачного вчинку. Але Ілієску нікого не стала слухати. Тоді від жінки відвернулися практично всі її знайомі. Пройшовши процедуру, Адріана дізналася, що носить двійню. Але пологи проходили досить важко. Вижила тільки одна дитина. Дівчинку назвали Елізою.

З народженням дочки на літню маму обрушилося багато проблем. Але Адріана мужньо переносила всі негаразди. Пізніше пенсіонерка вирішила хрестити свою доньку.

Але сама вона впевнена, що це лише завдяки Божій волі їй вдалося відчути радість материнства .. Незважаючи на засудження громадськості Адріана щаслива.

Жінка старанно стежить за своїм здоров’ям і дотримується правильного харчування, щоб якомога довше прожити на білому світі заради дочки.

Зараз Адріані вже 80, а її доньці виповнилося 14. Еліза зростає дуже розумною і всебічно розвиненою дитиною. Адріана також подумала і про те, хто догляне за її дочкою, якщо вона раптом покине цей світ. Але все ж Адріана мріє дожити до повноліття своєї Елізи.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!