Одразу після весілля Жанна повернулася до батьків, батько здивувався і запитав в чому ж причина

Ігор – успішний бізнесмен. Незважаючи на те, що досить молодий – нещодавно йому виповнилося лише 35 років. Його обраниця – 22-річна дівчина Жанна.

Познайомилися Ігор та Жанна 4 роки тому. Дівчина буквально впала до рук чоловіка. Увечері вона йшла додому, про щось мріючи… І спіткнулася. Ледве не впала, але Ігор, що проходив повз, на щастя, вчасно її підхопив.

Він по-джентльменськи провів Жанну до самого будинку. І на цьому все могло б закінчитися, але… Із голови Жанна в Ігоря ніяк не виходила. Така красива, з ангельським обличчям, довгим розкішним волоссям і величезними виразними очима. Загалом, це і було те саме кохання з першого погляду, в яке чоловік ніколи не вірив.

До будинку Жанни Ігор став приїжджати щодня. Дарував квіти та подарунки, запрошував до театрів та кіно. І нарешті дівчина не втрималася. Молоді люди почали зустрічатись.

Минуло три роки. Ігор та Жанна одружилися, з’їздили у весільну подорож, задоволені та щасливі повернулися додому. Все було б добре, якби не мати Жанни.

Вона почала доводити дочці, що жити потрібно з батьками. Адже вони її виростили, вигодували, а вона, бачите, невдячна така… Кидає їх на старість. Жанна неодноразово намагалася пояснити матері, що у неї чоловік є, тож дивно якось усе виходить. Але всі спроби дівчини призводили до скандалів та виклику швидкої допомоги.

Зрештою Жанна здалася і переїхала назад до батьків. Батько був здивований:

«Доню, а що сталося? Щось із чоловіком не так?»

Ну, звичайно, а про що ще можна подумати?

Жанна відповіла:

«Не хвилюйся, тату, у нас все добре. Просто мамі хочеться, щоби я з вами жила».

Батько здивувався. Що означає “мама хоче”? Адже дочка зовсім доросла, у неї чоловік є… Звісно ж, з ним вона жити і повинна! Чоловік обуритися спробував, але мати знову скандал учинила. Як завжди, викликали швидку. І Жанна залишилася вдома. Проте з Ігорем дівчина щодня бачилася, адже закохані не уявляли собі життя одне без одного.

За півроку Жанна завагітніла. Ігор був на сьомому небі від щастя. Як, втім, і батько Жанни, який усвідомлює, що незабаром стане дідом. Невдоволена була лише мама дівчини.

Вагітність проходила добре. У належні терміни Жанна народила гарну здорову дівчинку. Зустрічати з пологового будинку молоду маму приїхали батьки та чоловік. І в цей момент тесть узяв під контроль усю ситуацію. Він посадив доньку в машину Ігоря і прошепотів:

«Годі вже її слухати, вирушайте додому. А мати хай робить що хоче. Ви ж сім’я!»

Дружину він посадив у свою машину. І всі роз’їхалися. У різні боки.

Звичайно, мама Жанни дуже довго лаялася. А коли заспокоїлася, заявила, що з дочкою спілкуватись більше не хоче. Тесть, навпаки, молоду сім’ю всіляко підтримує. І весь свій вільний час проводить з дитиною!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!