Олександра закохалася у двох чоловіків, й не знає, хто з них справжнє кохання

Я кілька місяців спілкувалася з одним хлопцем. Було видно, що в нас є взаємна симпатія, та справа рухала не надто швидко. Ми листувалися у соцмережі, деколи гуляли разом. Але до стосунків справа так і не доходила. Мені в один момент набридло чекати від нього першого кроку чи якоїсь ініціативи, тому я запитала прямо, чи є в нього якісь плани на майбутнє стосовно нашого спілкування.

Відповідь його була не дуже однозначною. Ніби він зацікавлений, але сам чогось конкретного для цього не робить. А потім у моєму житті з’явився Віталій. Ну як з’явився… Ми товаришували з ним досить довго. Часом бачилися (живемо у різних містах), нам завжди було весело разом, я йому довіряла, розповідала про себе все й знала, що він чи не єдиний, хто мене не осудить.

Та одного дня, дружба наша зникла. Ми поцілувалися, й з того моменту всі різко змінилося. Я помітила, що він почав проявляти до мене зовсім інший вид уваги. Все було не так, як раніше. Стало набагато більше компліментів, якісь подарунки, квіти. Тоді я почала розуміти, що я йому подобаюся більше, ніж друг. І чесно зізнаюся, це було взаємно. Я наче й сама почала щось відчувати. Біля нього було дуже безпечно і спокійно. А в цей момент перший залицяльник на диво активізувався, почав надзвонювати, писати, пропонував кілька разів зустрітися… Та я навіть не знаю.

Я не можу зустрічатися з двома, але вони мені симпатичні…обидва. Як мені вирішити цю ситуацію? Кого обрати, аби не пошкодувати потім?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!