Ось миєш кухню, намиваєш, а вона все одно брудною виглядає. 3 помилки в прибиранні, які потрібно виправити

Ну правда прикро: відмити кухню, забратися у всі щілини, перепрати та оновити кожну ганчірочку. А виглядає все одно, наче місяць не прибирали. Відчуття якоїсь непомитості, неохайності. Де каверза?

Подивіться на шафки та на холодильник

Звичка багатьох господинь складати на шафки та холодильник великий посуд, який рідко використовується, робить погану службу. Тільки здається, що він під рукою, і це зручно. На жаль, це ще й негарно, речі захаращують територію, стають візуальним шумом. Скільки не розставляй чашки ручками в один бік, порядку в будинку не додасться.

Іноді доводиться просто упокоритися, у невеликих кухнях з місцями для зберігання завжди дефіцит. У стандартні шафи вони рідко поміщаються, ці тази для варення, соковарки та пляшки. Можливо, їх вдасться влаштувати під раковиною, а можливо варто перенести з кухні куди-небудь ще.

Як виграти місце на кухні?

Почати треба з інвентаризації. У шафках найчастіше виявляється безліч непотрібних предметів від подарованої колись побутової техніки до зламаних деталей. Якщо у вас лежить ніж для піци, але ви не готуєте піцу, варто знайти йому нового господаря. Пристойну техніку можна продати за певну суму.

Сезонні речі можна прибрати кудись подалі, наприклад, углиб антресолей або комори, а то й на дачу. Цікаві рішення можна придумати, якщо є балкон або лоджія, головне, щоб і там полиці були закритими і красивими, не варто перетворювати лоджію на філію смітника.

Звичка все тримати під рукою

Якщо на кухні бовтаються ножі та чашки, обробні дощечки та пензлики для змащування сковороди – відчуття порядку не буде. Так, вони справді будуть поруч, тільки руку простягни, але всі ці чайнички, тарілочки, серветниці створюють відчуття глухого ромського села, де все майно на очах. Прибирання у такій обстановці теж складно робити.

Весь кухонний декор потрібно перевірити, чи він поєднується між собою. Інакше навіть найкрасивіші сільнички та вазочки створять такий бардак, що хоч викидай все швидше.

Зайві предмети краще поховати по шафах або столах. Якщо можна обійтися, викидайте, не шкодуючи. Цукорниця, спеції, дощечки — все це не повинно припадати пилом на виду. Зазвичай виявляється: швидше з шафи підносик вийняти, ніж відкопати всі дрібниці в бардаку столу.

Переберіть усі ці дрібниці ще раз, позбавтеся тріснутих, потертих і просто негарних. Викиньте продукти з терміном придатності.

Миючі засоби та текстиль

Гірка всього цього приладдя від губок до щіточок пригнічує своїм виглядом завжди. На робочій поверхні не повинно бути пляшечок з побутовою хімією, скребочками, йоржиками.

Та й текстиль виглядатиме лише бездоганно чистим. Зашмальовані ганчірки – жалюгідне видовище.

За рушниками та прихватками потрібно стежити, мати кілька комплектів та міняти їх у міру необхідності. Засоби ж для чищення доведеться прибрати з очей геть. Можна під раковину в шафку, можна на внутрішню частину дверцят. Під рукою можна залишити лише губку, але нехай вона буде всередині раковини, щоб не впадала у вічі.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!