“От залишишся одна, й мої слова згадаєш”, – мати ніяк не вгамується, постійно намагається мене засватати

Мені всього 25, працюю на улюбленій роботі, займаюся кар’єрою, подорожую, хочу пізнати цей світ, а моїй мамі все не втямки, що я ще встигну зустріти свого єдиного, вийти за нього і народити дітей. Вона вважає, що 25 – це такий вік, коли вже треба мати мінімум двох дітей, чоловіка неробу і кредит на квартиру.

Що разу, як тільки я приїжджаю в гості, починається якесь недолуге сватання мене до сусідів, знайомих, знайомих тих знайомих і так далі. А два тижні тому, коли я востаннє в неї була, взагалі сталося те, від чого в мене мову просто відібрало.

Я приїхала з подорожі (була кілька тижнів у Франції), втомлена, невиспана, в спортивному костюмі, а у вітальні на мене чекала мати, її якась дуууже давня подруга дитинства і її прекрасний синочок… про синочка це звісно сарказм. Абсолютно не мій типаж, ще й при спілкуванні поводився так зверхньо, неначе це для мене честь, що він захотів зі мною познайомитися.

Я витримала цю зустріч спокійно й вже не могла дочекатися, коли наші гості підуть, аби поговорити з мамою. Мені вже аж язик свербів все виговорити. Як тільки двері за ними закрилися, в домі розпочався справжній скандал, але його почала мама, бо я, бачте поводилася непристойно, некрасиво, не показувала зацікавленості тощо. А яка може бути зацікавленість, якщо я й думати ще не починала про заміжжя!

Та як тільки я хотіла вставити слово, мама не вгавала й тільки сказала: “От погуляєш до 30 і залишився потім сама. Хто тебе тоді захоче! Тоді мої слова й згадаєш!”.

Загалом, посварилися ми серйозно і надовго, навіть кілька днів не говорили, й зараз я вже не хочу приїздити до неї в гості, бо боюся, що у вітальні на мене знову буде чекати якийсь “син маминої подруги”, який виявив милість врятувати мене від самотності.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!