Оце мені хлопець попався. Необачно вляпалася у стосунки, але щось у мене бухгалтерія не сходиться

Здавалося б, нічого поганого немає в тому, щоб вносити до бюджету свою половину видатків. Адже несправедливо, якщо мій дохід, наприклад, 10 тисяч, а його 30, а кожного припадає по 20? Так само несправедливо, як ділити мою десятку, щоб мені залишалося п’ять, а йому 25. Але, схоже, саме це у нас і відбувається.

Я не претендую на гроші хлопця, я звикла жити скромно на свої.

Вітя не приховує, що цінує в мені цю скромність, що я не випрошую у нього дорогі подарунки. Каже, так навіть приємніше їх дарувати. Але за фактом виходить ось що:

– Вся домашня робота, прибирання та приготування — тільки на мені, він чоловік, він багато працює, заробляє — ще не вистачало, щоб він після роботи за ганчірку брався.

Але при цьому вимагає ділити навпіл рахунки за інтернет, за комунальні послуги, за продукти.

А чому, питається? Чому я працюю за двох вдома, адже те, скільки він працює, на мені не відбивається! Я цих грошей не отримую! Навіть якщо він щось дороге дарує, він потім і від мене чекає на подарунки не дешевше.

Далі я змушена допомагати мамі тягнути сестру. Хлопцеві навпаки, батьки підкидають грошей, має пристойну подушку безпеки. І він при цьому обурюється, що я ділюся з сім’єю, адже могла б ці гроші до нашого загального бюджету вкидати, і він би ще зі свого боку тоді більше вкладав, щоб навпіл було. І ми б дозволили собі щось смачніше чи цікавіше.

Але він і так все смачніше сам з’їдає, яблука ми навпіл не ріжемо, або рибу не зважуємо. При цьому він відмовляється від гречки з курочкою, від запеченої картоплі чи борщу. Йому подавай лазанню, дорогі овочі та фрукти, суші. Але платити за все це він готовий лише половину, а готувати я маю сама. А мені навіть половину цієї їжі оплачувати дивно, раніше мені без нього вистачало моїх грошей, а тепер ні. Тим більше, не їм я суші взагалі.

І навіть посидіти після роботи у простеньке кафе він не піде, йому треба до дорогого ресторану. Рахунок навпіл, ну ви зрозуміли.

А нещодавно він заговорив, що мені потрібно освоювати нову спеціальність на час декрету, віддалену. Він лише половину витрат на дитину нестиме. А дитячі виплати ми ділитимемо навпіл.

Але хіба це навпіл, якщо мені навіть на вушні палички не лишається?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!