Петро мріє про власну квартиру для сім’ї… та це може зруйнувати стосунки з сестрою та батьками

10 років тому одружилася моя сестра. Наші батьки після весілля дозволили їм із чоловіком жити у квартирі, яка дісталася від бабусі і яку вони деякий час здавали.

Квартира трикімнатна, хоч і хрущовка, але понад 60 кв., ще й в центрі міста. З моменту знайомства сестра та її чоловік вирішили якомога довше пожити для себе, набрали кредитів, купили машину, їздять у бюджетні тури — Туреччина, Таїланд, Єгипет. Дітей поки не завели.

Зараз у нас у сім’ї назрів конфлікт. 4 роки тому я зустрів свою єдину. Ми досить швидко розписалися без жодних церемоній, а всі накопичені гроші віддали на перший внесок іпотеки — взяли малесеньку студію в 20 квадратів. Моєї зарплати вистачає платити іпотеку та скромно жити – ми взагалі економні люди. Дуже хочемо другу дитину прямо зараз, щоб дружина з декрету в декрет перейшла. Але чого нам не вистачає, то це місця! Навіть зараз диван, дитяче ліжечко, столик займають весь простір, а другого малюка просто не буде куди примістити.

Кілька місяців тому я вже заводив розмову з батьками, щоб розміняти трикімнатну квартиру. Але батьки боялися посваритися із сестрою (вона досить скандальна дівчина). Коли я змалював їй ситуацію — вона влаштувала істерику і сказала, що нікуди зі своєї квартири не з’їде. До речі квартиру їй ніхто не дарував, вона оформлена на батька.

Я як з’їхав від батьків у 20 років – ніколи не просив нічого у них, жодної допомоги чи грошей. Але зараз у нас безвихідь і я знову до них пішов. Вони в принципі не проти продати, і гроші навпіл поділити. Сестрі вистачить на непогану однокімнатну, а мені заплатити залишок іпотеки, продати студію та купити двокімнатну.

Тільки якщо ми так зробимо, я знаю, що з сестрою посварюся назавжди, та й батькам від неї дістанеться. Вже тиждень сіпаюся і переживаю, чи варто йти на такий крок. Але й свою сім’ю шкода, живемо як у консервній банці.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!