«ПІДЕМО, КОХАНА, ТЕБЕ БАЛУВАТИ. ТИ Ж ЖІНКА! » ІСТОРІЯ, ЯКА ЗВОРУШУЄ ДО ГЛИБИНИ ДУШІ

«ПІДЕМО, КОХАНА, ТЕБЕ БАЛУВАТИ. ТИ Ж ЖІНКА! » ІСТОРІЯ, ЯКА ЗВОРУШУЄ ДО ГЛИБИНИ ДУШІ

П’ять років тому я працювала в салоні бізнес-класу, де було прекрасно і дорого. Класичний манікюр без покриття коштував 700 карбованців, атмосфера була нагодована ефірами нішевого парфуму клієнток і чудового кава, що готується особистим бариста салону для «дорогих» гостей закладу.

І в один з рідкісних для Пітера сонячних днів прийшла в салон літня подружня пара. Бабуся кокетливо трималася за лікоть дідуся, а дідусь, галантно тримаючи спину прямо, ніжно погладжував долоню бабусі на своєму лікті.

– Здрастуйте, я хотіла б зробити манікюр прямо зараз, – прощебетала літня жінка.

Пара була одягнена досить скромно і, поки я озвучувала прайс, моє серце цoкало і цокало.

– Дякую, нам підходить, – відповів мені літній чоловік і дбайливо почав допомагати своїй супутниці знімати верхній одяг.

– Ласкаво прошу до кабінету, сідайте, будь ласка. Мене звуть Яніна.

– А мене Зінаїда, а чоловік – Анатолій.

Анатолія ми розташували на ресепшені.

– У вас, напевно, захід?

– Ні, ну що ви, ми щомісяця вибираємося разом кудись, щоб навести мені красу. Мій Анатолій всіляко наполягає на цьому і завжди говорить мені: «Ходімо, кохана, тебе балувати. Ти ж жінка! ». І так уже 50 років. Мені вже так-то 71 рік.

Пам’ятаю, коли познайомилися, він подивився на мої діряві черевички і на наступне побачення прийшов з обновкою. Я навіть розплакалася. Кажу йому: «Що ж ти, Анатолій, так витратився, навіть на цигарки грошей собі не залишив?», А він мені: «Зіно, які до біса цигарки, коли моя майбутня дружина без черевиків ?!». Так і посватав мене. Так і не курить уже 50 років.

Проводжаючи Зінаїду і Анатолія, я заворожено дивилася, як він поправив їй  шнурки на взутті, як щиро він захопився її красивими руками зі свіжим манікюром, як зворушливо укутав в шарфик. Вона не хворіла,не була слабкою, вона була його жінкою. Мамою і бабусею його синів і онуків, але в першу чергу – Жінкою.

– Це вам, і ще раз спасибі, – Анатолій з гідністю протягнув мені «чайові».

Цю банкноту я бережу вже 5 років як пам’ять про справжніх людей і справжні стосунки.

Любові вам!

Любіть себе, любіть гідних!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!