“Побачили його афішу”: український музикант Валерій Харчишин висловився про зникнення Олега Винника

Лідер рок-команди «Друга Ріка» Валерій Харчишин один із тих небагатьох зірок, хто залишився на батьківщині. Валерій активно займається волонтерською діяльністю, і періодично разом зі своєю групою проводить концерти у містах України та Європи. До слова, його старший син зараз перебуває у лавах ЗСУ.

Днями у розмові з журналістами він заговорив про свого колегу О. Винника. Музикант припустив, де він може бути зараз. Відомо, що Олег з початку війни виклав кілька постів в Інстаграмі, записав композицію та пізніше зник із медіапростору.

Як запевняє Валерій, він і сам нещодавно згадав Олега, коли проїжджав повз одну з його афіш. “Не знаю, де він. Ми сьогодні, до речі, згадували про нього, коли їхали. Здається, десь побачили афішу. Хлопці питали, де ж Винник. Можливо, у Німеччині проводить якісь концерти», – наголосив він.

Також музикант висловив своє ставлення до тих чоловіків, котрі в цей час перебувають за кордоном. Він поділився, що у Польщі зустрівся з Монатиком, який також влаштовує концерти, організовує акції.

Валерій спокійно ставиться до таких людей і не засуджує їх, але сам вчинив інакше.

“Можливо , цей страх можна пояснити. Можливо, вони це роблять заради дітей. Я не можу звинувачувати їх можна зрозуміти”.

Він вважає, що його земляки могли відвезти рідних у безпечне місце та знову повернутися, як це зробив він. Проте кожен робить свій вибір сам.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!