“Почни заробляти більше, або я піду від тебе”, – заявила мені дружина

Не знаю, в який момент щось пішло не так, але нашій сім’ї почало катастрофічно не вистачати грошей. Деколи навіть за комуналку не маємо чим заплатити. Хоча раніше таких проблем не було.

Спочатку думав, що справа в кількості спожитого світла чи газу, але на платіжках були приблизно одинакові суми. На їжу витрачали так само, але жінка все повторювала “шукай іншу роботу, тобі треба заробляти більше”. Кілька разів навіть казала влаштовуватися на другу роботу, якщо “не можеш сім’ю забезпечити”.

Примітно, що вона в мене не працює взагалі, чим я її жодного разу не дорікнув. Дітей у нас поки немає, хоча ми планували їх найближчим часом. Та через фінансові проблеми довелося відкласти це питання.

Та я все ніяк не міг збагнути, куди ж діваються гроші, якщо трати в нас такі ж, як і кілька місяців тому.Як я виявив згодом, з дому почали зникати певні суми грошей, і почали з’являтися речі, яких я не купував. То і жінки якась сумочка нова, то чоботи, то сережки. Коли питаю звідки, каже, що подарували, мама купила і тд.

Та одного разу, коли вона знову прийшла з новою сукнею в пакеті, я побачив цінник. 3000 гривень! І це точно не подарунок! Хто ж буде дарувати річ із цінником? Почав випитувати, то виявилося, що всі ті речі були куплені за мої гроші, тому що вона так собі захотіла. А потім взагалі заявила мені: “Починай заробляти більше, або я піду від тебе, бо мені потрібні гроші на догляд за собою і одяг, щоб виглядати відповідно.

Тут у мене виникло питання, відповідно до чого? Ти ж на роботу навіть не ходиш, постійно вдома сидиш…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!