Подруга ледь не зіпсувала моє весілля! Як я могла довіряти цій людині стільки років?

Ще зі шкільних років у мене було 2 найкращі подруги – Христина й Оксана. Навіть в студентські роки ми завжди були не розлий вода. Та після навчання  я вирішила спробувати свої сили у Києві, а вони залишились у нашому рідному Тернополі.Спочатку я винайняла кімнату, знайшла роботу (за спеціальністю, що велика рідкість) і життя проходило прекрасно. З дівчатами ми списувалися, завжди були на зв’язку – у них теж усе було непогано.

Десь через рік після мого переїзду я познайомилася з дуже хлопцем і ми досить швидко з’їхалися. Жили ми у двокімнатній квартирі Володі й вже замислювалися про весілля. Одного разу Христина захотіла приїхати до столиці на екскурсію й запитала мене, чи можна в нас буде пожити днів 10. Вона хотіла приїхати, відпочити, відвідати визначні місця й звісно “потусити”. Я з радістю погодилася і почала готувати їй культурну програму з визначних пам’яток міста. Вона приїхала в суботу і ми одразу ж попрямували до центру, на Майдан Незалежності, потім на Андріївський узвіз, гуляли ввесь день. Увечері втомлені, але щасливі приїхали додому, де на нас чекав з різними смаколиками Вова. З Христиною просиділи, проговорили півночі. І наступного дня я повезла її на правий берег, показати Батьківщину Мати. Ми чудово провели час, реготали, жартували один над одним, зовсім як у дитинстві.

Та з понеділка в мене розпочався робочий тиждень, а разом із ним і справжній аврал. Христі я дала список місць, які вона просто зобов’язана відвідати. 2 дні я працювала як кінь і затримувалася на роботі до пізнього вечора. Яке ж було моє здивування, коли в середу вранці Христина повідомила, що взяла квиток на автобус і терміново їде! Я в повному здивуванні її провела, а ввечері Вова розповів, що моя подруга упродовж двох днів, коли я затримувалася на роботі, ходила по квартирі напівгола, чіплялася до нього, лізла цілуватися, сказала, що закохалася в нього з першого погляду. Він спочатку намагався з нею спокійно поговорити, а потім вибухнув і сказав забиратися з його квартири! Так я перестала спілкуватися із першою подругою.

Друга ж подруга, Оксана спробувала підкласти “свиню” у найщасливіший день у моєму житті – у день весілля. Вже коли всі гості прибули до ресторану, вона трохи напідпитку почала розповідати небилиці моєму чоловікові, що я мало не з усім Тернополем мала якість стосунки на одну ніч і що з ним я тільки заради прописки та квартири. Вова її послав  якомога далі, а мені все це розповів наступного дня, щоб не псувати вечір. Кохаю його! Та от подруг більше нема…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!