Подружжя купило старий сарай і за 2 місяці змінило його на затишний будинок

Подружжя купило старий сарай і за 2 місяці змінило його на затишний будинок

Всі мріють про затишний будинок в мальовничій місцевості. Так одна американська сім’я виставила на продаж свою розкішну садибу.

Це був шикарний будинок з великою територією, а також невеликою напівзруйнованою господарською будівлею. Вся ця краса була в мальовничій місцевості і коштувала пристойну суму.

Багато покупців цікавилися будинком. Родині пропонували викупити у них будинок і невелику територію. Сім’я погодилася. Залишилася лише стара споруда і невелика ділянка землі.

Тоді сім’я скинула ціну до мінімуму, проте покупців було не густо. Одного разу ця пропозиція потрапило на очі молодій парі і вони викупили ділянку.

Практично всі свої заощадження Деббі і її чоловік витратили на цю справу. Грошей на будівництво нового будинку у подружжя просто не було. Тоді пара вирішила реконструювати старе господарське приміщення.

Подружжя працювало протягом 2-х місяців. Через цей час, їм вдалося перетворити споруду до невпізнання. Деббі і її чоловік перетворили старе господарське приміщення в затишний маленький будинок.

Економили буквально на всьому. Подружжя весь ремонт робило своїми руками і лише для електричної проводки вони запросили майстра.

Інтер’єром будинку займалася Деббі. Вона задешево скупила старі речі і вдихнула в них нове життя.

Вийшло дуже затишно!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!