Постійно всюди випадково зустрічаю свого колишнього чоловіка, він ніби навмисне мене переслідує

Два роки тому я розлучилася з чоловіком. У шлюбі ми були недовго, лише три роки. Я була шалено в нього закохана, він начебто теж. Спочатку у нас були чудові стосунки. Наче ми були героями романтичної мелодрами.

Але чим довше тривав наш шлюб, тим більше мене відвідували думки про невірність мого чоловіка. У перші місяці після весілля ми багато часу проводили лише вдвох. А потім все різко змінилося.

Чоловік став дедалі більше кудись ходити сам. То йому з друзями треба зустрітись «з чисто мужиками», то на роботу викликали у вихідний. У мене почали закрадатися підозри.

Не дивно, що вони виправдалися. Чоловік сам проколовся на гарячому. Потім вибачався, а я навіть намагалася якийсь час його пробачити і прийняти. Але виявилося, що він після вибачень припиняти свої пригоди не збирався.

Ми розійшлися. Так як квартира, в якій ми тоді жили, була орендована, то я так і залишилася в ній жити. Для мене було зручне розташування. І до роботи близько, і до батьків, теж двадцять хвилин пішки.

А ось чоловік переїхав до іншого району. Тут, де я живу, він не має нікого, ні друзів, ні родичів, а до роботи так і зовсім більше години. Але останнім часом ми почали зустрічатися з колишнім чоловіком із завидною регулярністю.

Ми, звичайно, не в мегаполісі живемо, але й не в селі, де один магазин на весь район. Півроку тому я зустріла чоловіка у басейні. Басейн за п’ять хвилин від мого будинку, і я тричі на тиждень туди ходжу після роботи.

Я роблю так уже кілька років. І коли ми були одружені, теж ходила в ті ж дні і на ті ж сеанси. Але чоловік ніколи не ходив зі мною. А тепер він тягнеться через півміста, щоб «випадково» зустріти мене у басейні.

Ще через три місяці ми зустрілися перед кабінетом стоматолога. Це приватна клініка і я ходжу до неї вже п’ять років. Ну не може ж бути такого, що в районі, де живе колишній, немає жодного пристойного стоматолога!

На моє здивоване запитання, що колишній чоловік тут робить, той відповів, що знає, що я відвідую цього фахівця і теж вирішив тепер ходити до нього.

Стригтися і фарбуватися я теж ходжу в той самий салон краси кожні два місяці. Кожна жінка знає, як це непросто знайти свого майстра. Такого, який розумів би тебе з півслова і знав, як правильно зробити так, щоб тобі сподобалося.

Так ось, до свого майстра я вже дуже давно ходжу. Ще колись із батьками жила. Як би не збрехати, вже років тринадцять. Тепер до цього салону краси ходить і мій колишній чоловік!

Він там регулярно стрижеться, а при останній зустрічі він мені розповів, що вирішив бути схожим сюди на курс масажу. Раптом у нього щось розболілася спина.

А два дні тому ми зустрілися в продуктовому магазині через дорогу від мого будинку. Навіщо йому треба їхати за продуктами в магазин, витративши майже годину на дорогу пробками, якщо можна купити все в кроковій доступності?

Ми не бачилися з чоловіком майже два роки після розлучення, а тепер мені здається, що він почав ходити за мною по п’ятах. Що це все означає?

І хай би він хотів примиритися, відновити наші стосунки чи завив, там у себе, від самотності. Ні, від спільних знайомих я знаю, що зараз він живе із дівчиною.

Можливо, у мене вже якесь божевілля. Але я не хочу постійно всюди зустрічати свого колишнього. Я його так сильно любила, а він зрадив мене! Хочу забути його як страшний сон і ніколи більше не бачити. Але ця примара з минулого всюди слідує за мною.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!