Потап скаржиться, що йому безперервно погрожують по телефону, але все одно не хоче мати справ із poсією

Настя Каменських і Потап попрощались із російськими шанувальниками, але раптово для себе примудрилися роздратувати й українців. Фоловери обурені, що зоряна пара втекла до Іспанії у такий важкий для країни час. Щоправда, вони не дуже на це звертають увагу, але все ж, будемо відверті, роблять корисне для нашої країни.

Настя популярна, тому використовує свої акаунти, щоб розповідати про те, що відбувається на батьківщині. Виклала буквально днями нових кліп про біду в Україні. Потап також розмістив відео з новинами.

Поділився і особистим: погрози йому приходять по телефону. Висновок зробив простий: якщо погрожують, то діяльність вони ведуть вірну, комусь вона заважає. Нема чого боятися, треба продовжувати боротьбу кожному на своєму фронті.

Розповів і кумедне: ольга бузова зателефонувала йому, щоб присоромити. Нагадала про російські нагороди та премії, про славу та заробітки в той час, коли він ще працював на російській території.

Потап заявив, що готовий відмовитись від усіх нагород. Нагадав ользі, що у нього на батьківщині коїться, заявив, що українці не вибачать (але чи хтось в нас просить пробачення? – ред.).

Подивимося, що буде з нагородами та преміями, обіцяти не значить зробити.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!