Поїхали! Яке щастя!

Поїхали! Яке щастя!

Сьогодні я прокинулася в гарному настрої! Яке щастя в своєму будинку відчувати комфорт і спокій.

Вчора, звичайно, батьки не поїхали додому, як обіцялося. Після роботи знову до нас. Потрібно забрати речі, попрощатися з онуком. Наче на північ їхали, а не в іншу частину міста)) Ось і за цим «ми не забрали речі» ховалася ще одна спільна ніч. Але мені вже все одно було.

Я навіть стала як ніби звикати, відрощуючи броню байдужості. Може воно й на краще, що в моєму житті стався такий досвід спільного проживання не просто з батьками, а ще й з батьками чоловіка. Не скажу, що прокачала свій скилл терпіння. Але ніхто не посварився в пух і прах, ніхто не поїхав скривдженим, ніхто не закрив двері озлобленим, а це вже перемога!

Ось зараз поклала сина на вечірній сон, приготувала спокійно собі їжі на кілька днів. Сьогодні навіть подивилася кілька серій нового для себе серіалу. Кайф!

Я хоч і важко переживаю дні, коли чоловік у відрядженні, але і в цьому є свої плюси. Якась розміреність чи що. Нікому нічого не винна, не думаєш чим би нагодувати, як би обігріти. Сама за себе. Виявляється це теж свого роду відпочинок. Мені зараз так легко. Я просто пишу це і посміхаюся. На душі спокійно!

Піду чаю собі наллю. З лимоном і імбиром, щоб зігрівав ❤️ Включу який-небудь фільм і буду вибирати подарунки для чоловіка, який так і не придумав остаточно чого хоче на новий рік.

А вам, дорогі читачі, бажаю чудового настрою! Нехай в житті все буде легко! посміхніться 😉

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!