Познайомилася в палаті з 47-річною жінкою. Вона себе назвала “дресирувальницею чоловіків”. От вона і розповіла мені свою історію, після якої в мене залишилися змішані відчуття

Взимку мені довелося пробути в лікарні 2 тижні. Там я познайомилася з одною жінкою. Танюшці, вона сама просила її так називати, 47 років. На вигляд звичайна жінка з гучним генеральським голосом. Життєва енергія з неї так і виходить.

Я не одразу зрозуміла її. Мені ніяково від галасливих і нав’язливих людей. Але з нею було комфортно. Особливо, коли вона розповіла свою історію.

Таня на початку позиціонувала себе як  жінку, якою все життя командували. Вона рано вийшла заміж, бо так треба було.

Самостійно вона ніколи не жила. Спочатку танцювала під батьківську дудку, потім закінчила школу, одразу переїхала до хати до чоловіка та почала йому прислужувати. А далі вже пішли нові царі у її житті – діти.

Із чоловіком сусідка по палаті жила нещасливо. Візуально їхнє сімейне життя було стандартним, як у всіх. Лише шлюб тримався виключно на дітях. Вона навіть і не згадає, коли востаннє розмовляла з чоловіком про щось інше, окрім дітей.

Їхні доньки виросли, роз’їхалися по своїх справах: одна в університеті вчиться, друга помчала столицю підкорювати. А сама Таня… подала на розлучення.

З цієї миті у сусідки по палаті заблищали очі, і вона плавно перейшла в той момент, коли вона почала жити щасливо. Чесно зізнаюся, дивлячись на цю габаритну мадам, мені важко було повірити в те, що вона комусь слугувала і підкорялася.

Вільне життя у Тані почалося шість років тому. Каже, що колишній чоловік одразу зійшовся зі своєю коханкою, переїхавши до неї жити. А вона залишилася в трьохкімнатній квартирі, яку вони придбали разом із чоловіком.

Після розлучення вони не почали ділити квартиру. Тані чоловік залишив нерухомість їй та дочкам. Шляхетно з його боку.

Танюшка сама спочатку думала, що заміж ніколи не вийде. “Дякую, бувала я там, нічого хорошого не знайшла!” – казала сусідка. А ось на побачення почала бігати, як юна дівчина.

Подруга познайомила Таню із далеким родичем Григорієм. Швидко ж у них закрутився роман, а потім разом почали вжити. У квартирі Тані.

Сусідка, як і раніше, офіційно вільна. Але за фактом живе із Григорієм. До зустрічі з нею він працював охоронцем у супермаркеті, а зараз вона прилаштувала його до себе у підсобні працівники.

У Танюшки два невеликі продуктові магазинчики, ось там її нинішній співмешканець і працює тепер. Роботи вистачає, а своїм особливо багато платити не треба. Ось що означає сімейний бізнес.

Вся зарплата Григорія проходить через Таніні руки. В принципі, до кишені бідолахи вона так і не доходить.

Буває, звісно, ​​що сусідка дає співмешканцю на кишенькові витрати. Але переважно тримає його на короткому повідку і сама розпоряджається сімейним бюджетом.

“З цими мужиками по-іншому не можна! Якщо дам усю зарплату йому в руки, він на чужу бабу зіллє гроші!” – логіка у Тані рухається в одному напрямку.

За два місяці до госпіталізації, розповідає Таня, вони сильно посварилася з Григорієм. Та так, що він погрожував піти від неї.

Ось тільки свою пралку забере. Єдину річ, яку Таня купила до будинку на зарплату співмешканця. І то зовсім недавно.

Тетяна не тримається за мужиків, тож показала своєму на двері, попросила ключі на стіл, а сама пішла по своїх справах. Чоловік працював, як завжди, до вечора, а коли прийшов додому, обомлів від страху.

“Знаєш, Валя, як роблять з котами, які вічно норовлять з дому втекти? Викидають на вулицю і зачиняють перед носом двері! Надалі тваринка боїться навіть крок за поріг зробити, навіть якщо сама їй запропонуєш вийти. Ось так і з мужиками треба”.

Повернувся з роботи Григорій додому, а в сходовій клітці стоїть його пралка. На її місці сяє нова, прямо точно така сама. Я говорю, щоб йшов речі збирати, раз іти надумав. Пральна машина на нього вже чекає на порозі.

Григорій з того часу ні слова не говорить про те, що хоче піти. Будь-які гострі кути та конфлікти воліє згладжувати, а Танюші щовечора масаж робить перед сном і компліментами обсипає, і квіти не забуває приносити.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!