Про те, як подруга хотіла знайти заможного італійця

Про те, як подруга хотіла знайти заможного італійця

Я вже тривалий час живу в Італії, переїхала разом з батьками. Якось мені зателефонувала моя однокурсниця Віка, сказала що скоро прилетить до Італії і хотіла б зустрітися. Я подумала, чому ні, давно ж не бачилися.

По приїзду Вікторія мені розповіла, що мета її візиту – знайти заможного італійця і переїхати до Італії на постійне місце проживання. Увечері ми пішли “на полювання”. Я, як місцева вже, повела її в добре знайомий мені ресторанчик. Це був заклад мого доброго знайомого.

Протягом усього вечора на мою однокурсницю дивився красивий хлопець – офіціант. Я, помітивши це, запитала Віку чи подобається їй цей хлопець. Вона сказала: “Так, він гарний, але офіціант не відповідає моїм запитам”. Почувши відповідь, я посміхнулася, але нічого не сказала. Ми ще трохи посиділи і розійшлися.

Віка через два дня полетіла. А я все думала, може треба було їй сказати, що я добре знаю того хлопця і він не офіціант, а власник ресторану. Але тепер розумію, що зробила правильно, тому що він дуже хороша людина і мені не хотілося б, щоб поруч з ним була настільки меркантильна особа.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!