«Радянський союз – це історична Росія, а в Україні було всього 3 області»: заявляє Пуmiн

У своїй промові глава РФ сказав, що війни могло б не бути, якби Україна не зіпсувала відносини з його країною, а поводилася так, як це робить Казахстан і його лідер.

Своє бачення історії та сучасності Путін окреслив у промові, сказаній у ході петербурзького економічного форуму.

На думку Путіна, його країна поважала право колишніх радянських республік на проведення власної політики і дотримувалася їх меж, як приклад, навів дружні відносини РФ і Казахстану. Диктатор наголосив, що така сама ситуація могла б скластися і з Україною, але країна сама відкинула російську дружбу.

«Але ж так могло бути і з іншими нашими сусідами, з Україною. Якби вони не зневажали нашої дружби, будували з нами партнерство, ніхто б і не подумав про зброю. І по Криму б питання теж не стояло.

Україна сама поставила себе у таке становище, коли захотіла перевиховати російськомовне населення. Якби вони з повагою ставилися до нашої культури та мови, ніхто не подумав би навіть про можливість тієї ситуації, яка склалася сьогодні», — розмірковує глава РФ.

Упродовж екскурсу в історію Путін зробив заяву про те, що історично Україна складалася всього з 3 областей.

“Коли ми, маю на увазі Російська імперія, їх до себе забрали, там нічого не було, три області, Київ, Житомир, Чернігів, більше нічого там не було”, – спотворив і історію, і географію Путін.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!