Репутацію росіян доведеться відновлювати століттями, Макаревич сподівається, що його підписники нарешті зрозуміють, що відбувається

Незручні для влади зірки були раніше, є вони й досі. Серед них альтернативну телевізійну думку висловлює Андрій Макаревич, події в Україні не можуть залишити її холоднbм. І нехай йому загрожують чорний список і п’ятнадцять розагального режиму, навіть вагітна дружина — не привід заплющити очі на злочинні дії в 21-му столітті.

“Машина часу” завжди була трохи не в попсовому тренді, її тексти змушували думати, музика об’єднувала захід та схід. І зараз артист просить шанувальників, щоб не тримали очі та вуха закритими, щоб зрозуміли нарешті, до чого котиться poсія.

Багато співвітчизників не вірять, що відбувається. Вони навигадували собі якихось чудовиськ із фільмів, але гинуть зараз звичайнісінькі діти, такі ж, як по той бік кордону. Найзвичайніші жінки падають на вулицях і не піднімаються. Матері плачуть, батьки захищають батьківщину.

Але підтримка потрібна Україні, це на їхню землю прийшла біда.

Андрію Вадимовичу Макаревичу соромно. Він розуміє, що зруйновані міста будуть відбудовані, а ось pocія довго буде забруднена, а разом з ними у бруді виваляють увесь народ. “Ми збожеволіли” – наспівав він свій старий хіт до кінця інтерв’ю.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!