Родина Валерія Жидкова розпалася на дві частини вздовж російсько-українського кордону. Розуміння немає

За походженням Валерій росіянин, колись він розпочинав кар’єру у всесвіті КВК з командою “Тамбовські вовки”.

З того часу він встиг познайомитися із чималою кількістю зірок шоу-бізнесу, які досі сяють на естрадному небосхилі. Встиг попрацювати у камеді-клаб. І з 2002 року перебрався до України.

Тут він одружився. Тут народилися та ростуть діти.

Жидков не відразу отримав українське громадянство, але нещодавно обзавівся паспортом держави, яка прийняла його, як рідного.

Звісно, ​​основна частина родини Валерія залишилася на батьківщині у Росії.

– Спілкування у нас із початку війни не задалося, — зізнається артист. — Коли почалися обстріли, ми побоялися залишатися у Києві. Переїхали на дачу до Макарова. Але хто б знав, що на нас чекає у Бучанському районі! Добре, що дружина наполягла забрати ноги, коли армія почала наближатися.

Йому до сліз гірко, коли доводиться говорити про російську гілку сім’ї.

– Там мати, там сестра живе. Вони мені дзвонять постійно, благають приїхати до них, побути в безпеці, подалі від обстрілів. Ну, а я що скажу їм? Вдаю, що зв’язок не ловить.

Артист не розуміє, чому росіяни навіть не намагаються подивитися на ситуацію з різних боків. Як у телевізорі сказали, так і правильно. Мають у голові те, що їм спустили з телевізора, навіщо намагатися аналізувати? Це ж некомфортно! При цьому вони не вірять фактам, які українці бачать на власні очі.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!