Рубрика: Боже, яке кончене: «Нам, росіянам, під силу й банани виростити» – заявляє Басков

Останнім часом ім’я Миколи Баскова на слуху, але це пов’язано не з його концертною діяльністю, а з затятою підтримкою всіх дій диктаторського режиму. Співак повністю підтримав початок війни з Україною і продовжує наполягати на правильності ухваленого президентом рішення.

Басков не коментує новини про від’їзд із країни своїх колег по цеху, лише одного разу помітивши, що після їхньої втечі в країні стало «легше дихати».

Майже всі заяви Баскова останніми тижнями спрямовані на підтримку уряду poсії та звеличення країни. У такому ключі співак висловлюється про багато подій та явищ, у тому числі і про ті, в яких він не компетентний.

Нещодавно Басков вирішив пофілософствувати на тему сільського господарства. На думку Миколи, для pосії важливо нарощувати обсяги виробництва продуктів харчування, які раніше завозилися з інших країн.

Басков дуже впевнено стверджував, що poсія може сама себе забезпечити продуктами, а наприкінці своєї промови навіть заявив, що російські люди можуть навіть банани вирощувати.

Банани на pосії справді стали майже екзотикою, адже їх постачає Еквадор, а ця країна підтримала міжнародні санкції проти pocії. Хоча банани і не зникли повністю з прилавків магазинів, їх ціна піднялася вдвічі.

У мережі заява Баскова викликала шквал іронічних коментарів: « Навіщо обмежувати себе лише бананами, ми можемо ще й ананаси з кокосами свої виростити » , «Миколу не бентежить, що в нашому кліматі банани не ростуть?», «Кажуть, банани, вирощені на pocії найсолодші».

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!