Сам ти відмовся від своєї дитини. Шановний Ігоре Кондратюку, хто ви такий, що ви дозволяєте собі вказувати мені, як чинити зі своєю дитиною? – заявила Ольга Сумська

Минулого тижня відомий український телеведучий та продюсер розкритикував Ольгу Сумську за позицію її рідної доньки. Вся справа в тому, що Ольга підтримує нашу державу та наших захисників, а її донька в цей же час собі проживає в Москві разом зі своєю сім’єю.

На думку Кондратюка, якщо до її доньки нічого не дійшло, то з нею нема про що говорити і Ользі просто треба розірвати з нею стосунки.

І ось не забарилася відповідь від Сумської на різкі слова Кондратюка. Актриса пожалілася, що їй дуже важко та боляче. Передеусім через те, що її донька та онуки далеко і вона не знає, коли їх ще раз побачить. А також важко через усе те, що їй говорять та пишуть через цю всю ситуацію.

– Шановний Ігоре Кондратюку, хто ви такий, що ви дозволяєте собі вказувати мені, як чинити зі своєю дитиною? Я ніколи не відмовлюсь від своєї дочки. Це боляче, я ледве тримаюся, але не відмовлюся від неї, – заявила актриса.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!