Сестра півроку зі мною не розмовляла, бо я хотіла зіпсувати її весілля

Трохи більше ніж півроку тому моя старша сестра виходила заміж. Подія радісна та хвилююча. Сестра дуже ретельно готувалася до свого свята. А те, що це її свято навіть під сумнів не ставилося.

Весілля сестрі бачилося як щось чарівне з казки про принцес. Тому Даша, моя сестра, підійшла до процесу підготовки урочистості з особливою ретельністю і запопадливістю.

Наречений одразу ж після пропозиції був відсунутий на другий план. Його думка у баченні свята більше не котирувалася. Найдивніше в цій ситуації саме те, що нареченого все влаштовувало. Він звалив усю підготовку на свою кохану і благополучно відпочивав від усієї цієї метушні.

Сестра ж вирішила взяти в обіг усіх родичів та подруг. Кожному довірили якесь дуже відповідальне завдання. Даша навіть вирішила, що в неї будуть подружки нареченої, як у голлівудських мелодрамах.

Мені та ще парі її подруг випала ця почесна місія. Нам були куплені однакові сукні одного кольору. Колір Даша вибрала жовтий. Усі сукні підганяли по фігурах і ідеально сиділи на кожній своїй власниці.

Так як я майже весь час була зайнята навчанням – я студентка – мене шкодували та особливо не чіпали. Але у фоновому режимі я періодично спостерігала, як сестра із подругами обговорює сценарій весілля. Вона вибирала якого кольору будуть кульки та скатертини, хто і за ким із гостей говоритиме і які елементи вечора має включити до ведучого сценарію.

Весь цей час поряд із Дашею була її подруга Ангеліна. Вони дружать уже кілька років, але мені ця Ангеліна ніколи не подобалася. Поводиться вона, та й виглядає загалом, як типова блондинка. Мені з нею спілкуватися завжди було неприємно.

І ось настає день весілля. Сестра заздалегідь забрала свою і наші сукні із салону, де їх підганяли. З цієї причини була домовленість, що подружки нареченої приїдуть раніше і будуть одягатися у Даші.

Ангеліна з самого ранку поводилася дуже зухвало і нахабно. Поки я розмовляла з сестрою, та встигла напнути мою сукню! Незважаючи на те, що всі вони були підписані. Просто відірвала бирку і залізла в чужу сукню.

Ми трохи поскандали, і в результаті Ангеліна плаття мені повернула. Але було неприємно вдягати його після іншої людини.

Потім узагалі почалося якесь нерозуміння. Ангеліна весь день лізла попереду сестри. Вона ненароком намагалася її відгородити від нареченого, закрити на фотографіях, навіть перебивала кілька разів, коли Даша хотіла щось сказати.

Те, що подруга нареченої поводиться якось дивно, ніби ніхто не помічав. Коли я озвучила свої спостереження мамі, та лише здивувалася та махнула рукою – дурниці кажеш.

Надвечір, коли Ангеліна вкотре потягла нареченого танцювати, я підійшла до сестри. Хотіла поговорити з нею про поведінку її подруги. Але мабуть я, за простотою душевною, обрала зовсім невідповідний час. Сестра озирнулася на мене і почала мало не кричати, що я намагаюся зіпсувати її весілля.

Щоб насправді все не зіпсувати я вважала за краще зам’яти цю неприємну розмову і піти. Але найцікавіше, що і наступного дня, і через тиждень сестра зі мною більше не розмовляла.

Як мені потім розповіла мама, Даша на мене страшенно розлютилася і образилася. Казала, що я їй заздрю ​​і тому намагалася все зіпсувати. Справа хазяйська, не хочеш спілкуватися – це твій вибір.

Після всіх урочистостей я знову поїхала на навчання. А тут днями дзвонить мама і зітхає так жалібно. Почала розповідати, що Даша подала на розлучення. З’ясувалося, що чоловік їй зраджує. З її подругою Ангеліною!

Я від цієї новини мало не хрюкнула. Плакати чи сміятися навіть не знаю. Цікаво, тепер сестра почне зі мною знову розмовляти? Пробачить за те, що я хотіла попередити її, що з цією дівчиною не варто дружити?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!