Що може запропонувати жінка за 40, окрім своєї присутності? Нічого, як на мене

Декілька моїх знайомих мали задоволення одружитися з вже дуже дорослими жінками, один після розлучення, не зміг довго сидіти на самоті і вирішив, що йому дуже добре живеться, а інший просто пішов на поводу у всіх знайомих.

– Сергію, ти так і залишишся до ями один, ну ось 40 — це вже крайній термін

У підсумку, в 43 зробив пропозицію своїй знайомій, яка була на один чи два роки молодшою.

До того ж, ще мільйон прикладів просто сімей, де чоловік і жінка співмешкають поруч, поступово починаючи один одного ненавидіти, але при цьому боячись розлучитися і громадського засудження.

Прибирання та готування

Логічно скажіть ви, я напевно теж про це подумав би, з розряду — дорослі люди вирішили жити разом, частину обов’язків бере на себе чоловік, іншу частину жінка. Ось тільки насправді все виявляється трохи інакше.

Доросла жінка не дуже хоче плазати і падати до таких справ, як турбота про чоловіка, якщо у 30 років — одружитися за будь-яку ціну, то після 40 у багатьох жінок прокидається самостійність та незалежність. Здебільшого, це жінки після розлучення, з досить важким характером, чи «залізні» леді, які колись не дуже вписувалися в поняття шлюбу, а тут наважилися.

Їй нецікаво брати на себе побут і займатися рутиною, вона — самодостатня людина, тому очікування чоловіка і збігаються з реальністю.

Свої плюси

Коли одружуються дорослі люди, то тут зазвичай немає юнацьких емоцій, кожен шукає для себе якісь плюси. Чоловік думає, що коли мудра жінка — значить і у стосунках буде спокій і гармонія. Ось тільки у жінки з цього приводу свої думки.

Як і казав, минуле даватиме себе знати, якщо молода дівчина намагатиметься згладити кути і якось не зачепити, то тут все буде більш жорстко і прямолінійно.

Вона має свої інтереси — хоче на дачу, поїде на дачу, хоче піти з подругами — піде.

Чоловік тут зазвичай присутній, щоб їй легше жити стало, а не навпаки, просто звичайний розрахунок, що старість зустрічати треба, а тут ніби й свій чоловік під боком є.

Останній шанс

І чоловіки і жінки найчастіше вирішують, що треба створити сім’ю, адже це останній шанс перед старістю, адже стосунки за 50 уже взагалі фантастика для багатьох.

Вирішують і в результаті напарюються на нездійснені очікування, чоловік думав одне, а отримав просто співмешканку поряд. Жінка вважала, що буде “рішала” і фінансовий мішок, а йому теж хочеться пожити для себе.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!