Що відбувається, коли чоловік закохується

Що відбувається, коли чоловік закохується

Він відчуває себе щасливим. Його щастя виходить від передчуття чогось прекрасного в майбутньому. Він краще відчуває свій зв’язок зі світом, навіть коли тебе немає поруч. Його розум існує окремо, тому іноді робота його так полонить, що він сам дивується тим приємним емоціям, які на кілька хвилин у нього пробуджують будь-які нагадування про тебе.

Дальше більше. Від цієї любовної ейфорії він починає любити все в тобі. Кінчики губ, шию, декольте, тон голосу, все в тобі починає йому здаватися ідеальним і чарівним. Він починає фантазувати про те, як буде тебе цілувати, поки не прийде до тями від ляпаса начальника посеред поважного зібрання.

Поки все це дуже схоже на те, що ви думали, чи не так?

Але що відбувається далі, може здатися вам дивним. Всі ці позитивні емоції перетворюються в бажання стати твоїм коханцем. І для чоловіка це означає зовсім не те, що для жінки.

У своєму бажанні стати твоїм коханцем, почуття чоловіка викликають у нього бажання вразити тебе. Звучить мило, правда? Все залежить від того, як ти на це реагуєш.

Справа в тому, що під емоційно жорстким зовнішнім виглядом у чоловіків є слабке місце. Вони можуть бути жорсткими, упертими, злими і такими мачо зовні, але все це в дійсно служить більш слабкою емоційною потребою.

Чоловіки не зможуть жити в глибоких і пристрасних відносинах, поки вони не відчувають жіночого захоплення і поваги.

Якщо твій чоловік думає, що подобається тобі, але відчуває, що ти ним не захоплюєшся, його закоханість швидко пройде. Багато жінок навіть не уявляють, наскільки чоловікам це потрібно. Визнання, повага, пошана … Тестостерон, як відомо, це чоловічий гормон. Коли він активний, чоловік відчуває себе мужньо. Він відчуває себе щасливим.

А чи знаєш ти, що рівень тестостерону у чоловіків залежить від того, як до нього ставляться? Це правда. У будь-якій групі чоловіків між ними розподіляються свої ролі. В результаті встановлюється певна ієрархія з альфа-самцями і «підданими». І якщо виміряти їх рівень тестостерону, то він буде прямо пропорційний – від більшого до меншого, в залежності від соціального статусу.

Все чому? Тому що чоловіки втрачають інтерес до того, що пригнічує їх его. І жінки можуть робити це всілякими способами, самі того не помічаючи. Це може бути навіть в тоні голосу, з яким ви говорите йому комплімент. Тому ваша повага до нього і захоплення повинні бути щирими, щоб це проявлялося в усіх ваших вчинках і словах.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!