Стою в черзі і почула, як жінка незнайомці поскаржилася, що в неї сьогодні ювілей і ні чоловік, ні син, її не привітали. Незнайомка їй дала пораду, яку я ніколи не забуду

Стою в черзі в банку і чую як по телефону жінка з кимось починає говорити, що чоловік її в гріш не ставить. Не привітав із днем ​​народження, образив, принизив. А дорослий син надіслав повідомлення, і все. Більше взагалі ніхто не привітав, усім байдуже. І ось вона сидить одна вдома та плаче. А їй п’ятдесят років виповнилося.

Вона розуміє, що скаржитися недобре. Просто так вийшло, вибачте. Нема кому розповісти.

А інша жінка її діловито запитала:

– Давайте я зараз куплю дорогою смачні гамбургери та піцу, жирненьку таку, з шинкою і щоб сир так тягнувся. І цибулька з перчиком нарізана зверху. Куплю шипучий напій. І картоплю хрумку, брусочками.

І ми все це з’їмо, а потім у кіно підемо. Якщо ж не хочете, самі зараз все це собі замовте. Або купіть інше, але щоб смачне. А потім у кіно вирушайте, гарно одягнувшись. Макіяж, усі справи. І радійте! Радуйтеся життю! Не дозволяйте вкрасти свій день народження. Щодня – подарунок, кожен день життя – це свято. Я це знаю по роботі.

І пані, яка поскаржилася, запитала:

– Ви психолог, так?

А друга жінка відповіла: ʼ

– Ні. Я медсестра у реанімації.

Так. Це правильна рекомендація професіонала. Просто чудова. Від досвідченої практики рекомендація.

Я тільки можу приєднатися до цих слів. Не дозволяйте вкрасти навіть один день життя. Навіть одну годину не дозволяйте вкрасти. Поганому настрою, злим чи байдужим людям, скандалістам, – не дозволяйте вас обікрасти.

Купуйте собі щось хороше, підіть у хороше місце, спілкуйтеся і одягніть найкращу сукню. Так порадив фахівець, який щодня бачить, яке тендітне життя, яке воно дороге.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!