Сусідка вважає, що я маю відчиняти двері її чоловікові будь-якої миті. Інакше замерзне перед домофоном

Я завжди була людиною мирною, вважала, що люди повинні допомагати один одному, надавати підтримку у скрутній ситуації, взаємодопомога взагалі основа виживання. Тільки от не треба плутати взаємодопомогу з нахабним бажанням сидіти на чужій шиї. Кидатися допомагати та рятувати кожного, хто виявив бажання рятуватися за чужий рахунок, а сам у цей час солодко спить, а не вирішує своїх проблем, я не бажаю.

Кипить у мене через сусідів.

Ось приклад недавній: чоловік із дітьми подався до свекрухи, щоб дати мені можливість у тиші закінчити проект, терміни вже горіли. Я провела два захоплюючі дні в обнімку з ноутбуком, навіть у туалет з ним ходила. І звичайно, після здачі трохи привела будинок у порядок і впала відсипатися.

Думала спати як мінімум годин 10, відновити організм після стресу – святий обов’язок, дай Бог кожному таку можливість. Але о 2-й ночі мене розбудив домофон.

У нічній тиші дзвінок здається особливо гучним і нестерпним. Пропущених на телефоні не було, але про всяк випадок я підійшла, раптом що з чоловіком та дітьми?

Але ні, це назвонював сусід. Напідпитку, він вимагав, щоб я впустила його в під’їзд.

І знаєте що? Я не відчинила двері.

Просто вирубала звук, написала повідомлення чоловікові, благо, він був онлайн і запевнив: у них все гаразд. І лягла досипатися далі.

Наступного дня мене розбудили годині о 12. Сусідка стояла під дверима і намагалася пройти “поговорити”.

– Ти взагалі чи нормальна? Надворі мороз, а ти мого чоловіка не пускаєш. А якби він застудився? А засне на лавці і замерзне?

– А що мені до твого чоловіка? Він тут живе? Якщо живе, нехай своїм ключем відчиняє, я вам нічним портьє не наймалася.

Зрозуміло, натиснути кнопку домофону труднощів не склало б, але я принципово відмовляюся. Справа в тому, що сусіди вирішили не скидатися на домофон, їм грошей шкода. При цьому сусідка, щоб її чоловік не турбував, телефон відключає і зустрічати його виходити не хоче. Тому самі вони та їхні гості просто пасуться біля дверей і дзвонять усім квартирам, щоб пустили. Так і заявили, лoхів вистачить, будуть дзвонити доки не відкриють. І з чого мені допомагати?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!