Сусідка залишила відро зі сміттям біля нашої квартири, щоб ми з мамою його викинули

Одного ранку виходжу з квартири і натрапляю на неприємну ситуацію. Ввімкнула світло в коридорі і бачу, що впритул до наших дверей стоїть чуже відро зі сміттям, від якого смердить.

Повернулась назад у квартиру і запитала у мами, що це таке. Вона вийшла глянути на це відро. Повернулися назад у квартиру, дивимося один на одного та думаємо, що робити у такій ситуації. Ми впевнені, що під двері нам поставила це відро сусідка.

Іти до неї влаштовувати розборки – не варіант. Людина живе скандалами, тільки чіпни, то вона тебе відразу засмоктує в світ скандалів і сварок. Вона давно розлучилася зі своїм чоловіком, але так і не розміняли квартиру. Діти вже виросли, всі мають свої сім’ї. Колишній чоловік сусідки – дядя Толік – єдина хороша людина у цій родині. Звичайний мужичок, працьовитий, чуйний і незлобивий.

Він все не може розміняти квартиру, оскільки сусідка постійно заважає цьому. Йому це нарешті набридло, і він вирішив переїхати, забравши з собою маму. Там познайомився із жінкою. А сусідці, як стало відомо, що колишньому чоловікові вдалося налагодити життя, вона просто озвіріла.

Вона й на нас із мамою злитися. Дядько Толік нам завжди допомагав, коли ми просили. То лампочку змінить, то кран відремонтує. А я йому допомагала із комп’ютером.

І ось нещодавно дядько Толя купив будинок, усі свої речі відправив через транспортну компанію. А сам поїхав зі своєю мамою на машині без нічого.

Мама сказала, що дядько Толік виїхав за два дні до того, як я приїхала. Мабуть, поспіхом він забув викинути сміття. Так, у них з колишньою дружиною були різні відра для сміття.

Сусідка демонстративно винесла це відро і поставила нам під двері. Посил був зрозумілий: «Якщо ви друзі, то виносьте сміття самі за нього!»

Мама в мене добра і не любить ні з ким сваритися. Пішла та викинула все сама, а чисте відро залишила у сусідки під дверима.

«Кать, з такою сусідкою краще не зв’язуватися. Вона ж тільки й чекає, щоб ми прийшли і почали пред’являти їй претензії за це відро зі сміттям», – сказала мама.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!