Свекруха хоче помолодшати і вимагає оплатити їй косметолога

– Я вам своє життя присвятила, настав час виплачувати синівський обов’язок, – заявила свекруха і вимагала оплатити її візити до косметолога.

Свекруха вийшла на пенсію і немов збожеволіла. Вирішила, що настав підходящий момент, щоб повернути молодість і красу, причому за наш із чоловіком рахунок.

Наталія Сергіївна, мама мого чоловіка, до пенсії була звичайною жінкою. Працювала, забезпечувала сім’ю, тягла на собі дім. Займалася дітьми, а потім і онуками.

Своїй зовнішності, як і мільйони інших наших жінок, вона особливої ​​уваги не приділяла. Завжди не вистачало часу. Так, раз на місяць зробить маску для обличчя і тому рада.

Тим більше, що свекруха ніколи не захоплювалася косметологією. Який там косметолог, коли на сімейні потреби завжди бракувало грошей. Про різні уколи та інші складні процедури й мови не могло бути.

Вийшовши на пенсію, Наталія Сергіївна нарешті видихнула. Стала просто насолоджуватися життям. Вільний час присвячує простим заняттям. Їздить на дачу, порається з онуками.

Якийсь час тому її запросили по телефону до нового медичного центру, що відкрився неподалік. З нагоди відкриття центр усім охочим безкоштовно проводив процедури омолодження.

Наталія Сергіївна сходила, їй сподобалося, і з цього моменту розпочалося її нове життя. Тепер кожну вільну хвилину і кожну вільну копійку пенсіонерка присвячує, як вона каже, битві за красу, що йде.

Накупила різних масок, кремів. Робить спеціальні вправи для обличчя, підв’язує хусткою голову на ніч, щоб повернути пружність овалу.

Чесно кажучи, повертати там уже нема що. Ми з чоловіком мовчимо і стареньку не засмучуємо. Хочеться їй виглядати молодшою, нехай собі на здоров’я розважається та експериментує.

Проте на кремах та масках Наталія Сергіївна вирішила не зупинятися. Точніше, дійшла висновку, що цих зусиль недостатньо. Обличчя, як і раніше, не виглядає на двадцять років.

У цьому, звісно, ​​нічого дивного. Принаймні для адекватної людини. Неможливо повернути час назад і виглядати на сорок років молодше. Скільки огіркових кружечків на обличчя не накладай, а молодість не повернути.

Свекруха людина вперта. Пішла вона до косметолога.

Майстер із краси виявилася настирливою і запропонувала Наталії Сергіївні робити все й одразу. Почати з уколів краси, а закінчити практично круговою підтяжкою обличчя.

Хто не в курсі, все це коштує чималих грошей. Їх у пенсіонерки, звичайно, немає. Косметолог твердить, що до процедури омолодження треба приступати негайно.

Мовляв, потім пізно буде. Звісно, ​​буде пізно. Клієнтка схаменеться, побачить, що нічого не допомагає, і перестане нести гроші.

Наталя Сергіївна жінка кмітлива, одразу збагнула, що треба робити. Вона звернулася до свого сина та його сім’ї, тобто до мене:

– Я все життя думала тільки про вас, сил не шкодувала, щоб вас виростити. Час і вам про мене подумати. Оплачуватимете мені косметолога, більше нічого від вас не вимагаю.

Більше нічого вимагати не збирається, чули? А більше нічого вимагати і не вийде. Вся наша зарплата, і так невелика, буде з такими апетитами свекрухи йти на її процедури молодості.

Ми з чоловіком присіли від почутого. Яке ще омолодження на старості років? Навіщо це Наталії Сергіївні? Не в телеведучі вона зібралася піти.

Свекруха образилася, коли ми запропонували виплачувати наш синівський обов’язок якось інакше. Може, в магазин ходитимемо чи за квартиру платитимемо. Усе ж користі більше буде, ніж від якихось процедур.

Каже, не смійте ставити під сумнів мої бажання, я вам не дитина і сама знаю, що мені краще. Особисто я вже сумніваюся у її адекватності. Усі пенсіонерки, як пенсіонерки, а наша захотіла молодою стати.

Якщо Наталія Сергіївна мріє про підтягнуте обличчя, то хай і платить сама за свої примхи. Вона у сльози. У неї, мовляв, пенсія крихітна. Тільки ми можемо допомогти їй.

Так ми й не проти, ось тільки походи до косметолога — це повна нісенітниця. Гроші на вітер. Не стане свекруха щасливіша з молодим обличчям. Пробачте, але начинка-то стара буде при новій обгортці.

Я згодна з Наталією Сергіївною, про себе треба дбати. То хай би займалася здоров’ям, ходила по лікарях, стежила за станом серця та хребта. Але косметолог їй зовсім ні до чого. Курам на сміх.

Подругам своїм розповіла, вони теж сміються. Ось старенькі пішли, хочуть молодих за пояс заткнути. Ні щоб з онуками сидіти і нам життя полегшувати. Або на дачі поратися, грядки копати. Свекруха стоїть на своєму. Дайте грошей на омолодження і все тут. І що нам робити?

Рука не піднімається оплачувати дорогі примхи Наталії Сергіївни. Все одно толку від цього ніякого не буде.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!