Свекруха зовсім постаріла. У своєму домі не хочу її бачити, та й кинути — не кинеш

Напевно, це цинічно звучить, але я не підписувалася приймати такі рішення. Мій чоловік у батьків один, вони за ним не  бігали, але поводилися як порядні батьки: виростили, вивчили, не лізли в його життя до пори.

Ми зі свекрухою ніяк не ладнали і не сварилися, приводів не було. Вона відкуплялася від мене невеликими подарунками, з розмовами не лізла, я тільки була вдячна, що жінка зайнята собою. Так само приходила на допомогу при необхідності, дарувала подарунки на свята.

Свекруха різко здала, коли пішов її чоловік. Їй зараз за 80, вона досить міцна жінка, але здорово розклеїлася психологічно, замкнулася, часто плаче. Дає зрозуміти: страшно їй самій. Сумно.

Але я не хочу забирати її до нас. Але якщо не до нас, значить або шукати їй доглядальницю або компаньйонку, оплачувати її роботу. Або влаштовувати свекруху в гарний будинок для людей похилого віку. Не в державний кошмар, а саме в пристойний пансіон.

Або вона буде сидіти у нас вдома, або ми вдвох будемо прауювати на її персонал. Але вдома я не хочу її бачити з простої причини: у мене та мама жива. І їй стільки ж років, як свекрусі. Мама, правда, все життя не переїдала, активно рухалася і зараз чудово почувається, носиться з подружками то в ліс, то в хор. Але ж це не завжди буде, і як я заберу свекруху? Що ж тоді з мамою робити?

А якщо в будинку будуть одразу дві бабусі, це ж простіше самій на той світ вирушити, хто старих доглядав, той у курсі. І заробляти на двох бабусь на пансіонат — теж так собі затія.

Шкода, що ми досі не вигадали якийсь делікатний та зручний спосіб вирішення цієї проблеми. Чоловік самоусунувся, чекає, що я якось сама все розрулю, а він тільки кивнути допоможе, щоб його не турбували.

На початку життєвого шляху ми світла білого не бачимо, щоби на ноги встати, потім піднімаємо дітей, потім вони нам онуків підкидають. І ось начебто з’явився момент хоч трохи зайнятися собою — а на тобі вже батьки та інші літні родичі. І виходить, то ми все життя і крутимося навколо чужих інтересів?

Але я, як і раніше, заперечую проти свекрухи в нашій квартирі, а вона вже влаштовує скандали. Ще не переїхала, вже життя нема.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!