Свекри поводяться, як діти: надкусили кожну страву, що я приготувала до дня народження

Моє 35-річчя я вирішила святкувати вдома. У мене будинок, до весілля ще викупила частку сестри, коли бабуся нам його на двох залишила. Обжилися тут із чоловіком, під себе все влаштували.

Сіли порахувати, скільки гостей буде, виявилося, чоловік 25, і друзі тут у нас, і зовиця, всі близькі.

На вечір суботи планувалося саме свято, основне я планувала зробити у п’ятницю, не в суботу ж зранку на кухні надриватися? Людей треба нагодувати, та нагодувати смачно. Тому за продуктами ми вирушили у четвер. Взяли все за списком і дещо із запасом.

У п’ятницю до мене приєдналася сусідка, допомогла з приготуванням. Знала, що в суботу я не зможу собою розпоряджатися, треба буде і на роботу заїхати. Ми нарізали і вакуумували салати, в суботу тільки заправити майонезом, підготували і замаринували м’ясо, щоб завтра тільки в духовку засунути.

Я зробила торт, прикрасила і поставила просочуватися, нафарширувала рибу, вже ближче до півночі зібрала з варених овочів оселедця під шубою. Наступного дня треба було тільки з нарізкою розібратися, щоби не завітрилася.

А головне — маринувалося в моєму фірмовому соусі ціле молочне порося! Гості таке лише у кіно бачили! Звичайно, запікала я його з вечора, але з прицілом трохи потримати в духовці в суботу, щоб підігріти та отримати ідеальну глянсову скоринку.

На всіх друзів ми чекали тільки надвечір, але свекри з іншого міста їхали поїздом. Вони з’явилися у нас, доки чоловік був на роботі, а мені робили зачіску. Втомилися з дороги, адже цілих чотири години їхали! Так утомилися, що вирішили перекусити. Скромно так вирішили, тому поклали всього потроху.

Усього по ложечці з кожного салату, шматочок відрізали від порося, тільки ніжку одну. Вирізали шматок грудки з курки. Пари шматочків торта. Виколупали філе з риби.

І тільки-но я зайшла додому, засипали мене компліментами, як я смачно чоловіка годую.

Я мало не плакала, шкода було лише макіяж зіпсувати. Свекруха щиро не розуміла:

– Ну, ми ж не все з’їли, там усім вистачить! Ну, хочеш, я поправлю, щоб непомітно було?

І навіщо я стільки часу оформляла та прикрашала салати, викладала оформлення на торт та робила напис? Адже для перекушування в холодильнику вистачало їжі, навіть незаправлених салатів вистачало!

Я викрутилася, звісно. Торт перетворила на трайфли. Порося обробила на шматки. Шубу довелося перекладати в іншу миску.

Загалом, їжі вистачило, звичайно, але мої коронні блюда були вже далеко не тими, як задумані. Гості ніби дякували, але питання у них були: адже я встигла декому фотки відправити. А свекруха зі свекром досі вдають, що нічого не зрозуміли.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!