Світлана довго терпіла лінь чоловіка, та це було останньою краплею

У нас звичайнісінька родина. Двоє дітей шкільного віку, ми з чоловіком працюємо на роботі. Є одна кішка, котра уплітає котлети, корм, спить і десь по 8 годин вештається. Кожного дня в мене одні й ті ж самі обов’язки. Після роботи я йду на кухню та готую. Вечеряємо. Далі мию посуд, плиту, прибираю на столі. Ми. підлогу. Коли закінчую прибирати за всіма членами сім’ї, то стрілки годинника зазвичай показують 22:30. Іду в душ. Вкладаю дітей і сама йду спати. Це якщо коротко. Чоловік після роботи найчастіше або сидить в інтернеті, або грає в Танки… ну або дивиться якийсь фільм.

Місяць тому на кухні закапав кран. Покликала чоловіка на кухню:
— Полагодь його, будь ласка.
– Ага.
І пішов. Кран капав усю ніч. Наступного ранку з крана вже почав текти невеликий струмок води. То саме був ранок суботи, і на роботу нікому не треба було їхати. Покликала чоловіка знову:
— Полагодиш?
— Полагоджу!
І пішов. Півдня не було його. Повернувся і сів грати у Танки. Субота закінчилася. Вода, що тарабанила на кухні, всю ніч не давала мені заснути. Настала неділя. Весь день чоловік провалявся на дивані. Увечері його питаю: “Ну і?”. А він лиш глянув на мене здивованим поглядом, мовляв, чого тобі?  У понеділок мені не треба було йти на роботу. Сиджу на кухні, п’ю каву. Заходить чоловік. Я на нього пильно дивлюся. Він вже зрозумів, що знову буду говорити про кран, й почав діяти на випередження, тож одразу з криками та незадоволенням сказав:
— Ну, ти можеш сама обійтися? Виклич чоловіка на годину. Нехай зробить.Я не маю часу.

Що робити? Я б і сама розкрутила кран, поїхала б у магазин, купила б аналогічний кран-буксу, повернулася б. Потім газовим ключем скрутила б все. Він би почав підтікати. Я б знову все розібрала, потім перемотала стрічкою з нервів, скрутила б. Але сил уже не було. Викликала “чоловіка на годину”. Приїхав симпатичний хлопець моїх років. За 40 хвилин все відремонтував. Я його посадила пити чай. Сиділи десь годину, спілкувалися. Він залишив свій телефонний номер.

Що тепер запитаєте ви… А тепер розлучаємося з чоловіком. Чоловік забрав машину, вудки, ноутбук та кавоварку. А чого я все це розповіла? Думаєте через кран все?  Ні! Розлучилася через те, що чоловік не тільки по дому нічого не робить, а й подружнього обов’язку більше як пів року не виконував! Набридло!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!