– Та всі мужики ходять ліворуч, коли дружина вагітна! – сказав на своє виправдання чоловік

Мій шлюб розлетівся на дрібні кусочки. Дуже вчасно, я якраз на восьмому місяці вагітності. Саме час, щоб з’ясувати, що чоловік тобі зраджує.

Я стала помічати за чоловіком дивну поведінку. У нього раптово була сотня справ, за якими ввечері треба було виїхати з дому на кілька годин. Спочатку я ще не переживала, але потім ці стабільні відлучки стали підозрілими.

Потім я знайшла на його сорочці відбиток тонального крему, причому явно не мого, тому що я останні три місяці не фарбуюся через алергію, що раптово вилізла, на все підряд.

Чоловік вигадував відмазки, а потім зізнався, що так, знайшов собі дівчину, але там нічого серйозного. Нібито він просто спускає пару.

– Та всі мужики ходять ліворуч, коли дружина вагітна! – доводив мені чоловік.

Це було огидно. Я страждаю, виношуючи нашу дитину, а чоловік вирішив, що йому все можна, адже “всв так роблять”. А хто всі?

У мене брат так не робив точно. Чоловік подруги теж довкола неї постійно бігав, нікуди від неї не відлучався, не зраджував. Вони разом працювали, тож були двадцять чотири на сім разом. Він не мав шансу її обдурити. Тато мій теж мамі не зраджував, коли вона двічі була вагітною. Та й у свекрухи, як я гадаю, чоловік ліворуч не ходив, поки вона виношувала.

Звідки усі взялися? Якщо сам на передок слабкий, то не треба всіх приплітати до свого гріхопадіння. Це огидно.

Я в повному роздраті, від нервів знову потрапила до лікарні, чоловік дзвонить, але я не хочу з ним розмовляти. Я взагалі не знаю, що робити.

Скоро пологи, а я не хочу бути самотньою матір’ю. Але й на чоловіка дивитись, як раніше, я вже не зможу. Він зробив надто боляче, навіть не розуміє, як.

Мама сказала, що підтримає моє рішення, свекруха мовчить. Чи не знає про ситуацію, чи сказати нічого. У голові зараз така каша, що найстрашніше.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!