Та з такою дружиною краще взагалі в холостяках ходити. Як ти припустила, що він у їдальню ходить? Рідня чоловіка бісить

Ось чия б корова мукала, тільки не тіткина. Причому тітка ця (навіть не моя, а чоловіка), умудряється наше життя перетворити на якийсь жах, лізе та лізе.

Тітка Рая, Раїса Максимівна, старша за мою свекруху і все життя була для неї авторитетом. Начебто підтримувала її ще в юності, коли з батьками конфлікт був, тепер чекає дивідендів, вічної подяки. Але тоді ж, у юності, вона взяла право вирішувати, як кому жити — і досі його не повертає.

Власних дочок і сина дістала так, що ті ні слова їй про сімейне життя не розповідають: мати все переверне, прибреше і сварки після її візиту триватимуть місяцями.

Щодо мене, я після знайомства зі свекрухою просто закохалася в цю милу жінку, таку просту, без каменю за пазухою. Раділа, як мені пощастило, але знай заздалегідь про її старшу сестру — не вийшла б, мабуть, за Олега.

Адже Ганна Максимівна все розповідає сестрі, та її накручує, та й до нас не гребує зайти, навчити мене правильно народжувати, любити та хотіти.

Спочатку вона вирувала, коли я в декреті намагалася виспатися, поки спить дитина.

– Та як вона спить? А хто чоловіка на роботу проводить?

– До дверей вхідних, Раїсо Максимівно? Думаю, не заплутається, де у квартирі туалет, а де вихід.

– Адже треба і сніданок накрити, і посуд потім за ним помити, і ложку для взуття подати.

Ой! Серйозно?

Не спати з дитиною до третьої ночі, потім ходити, мов зомбі, бо чоловік не може сам ложку для взуття взяти? Я краще висплюсь, поки можливість є, і з нормальним самопочуттям все легко перероблю. Кому потрібен цей дикий ритуал, якщо чоловік у мене в принципі о шостій ранку не снідає? Випиває йогурт і їде на роботу, обід у них о 12-й.

Іноді бере з собою домашнє, плотно повечеряти він любить, іноді й у два підходи. Тому готую завжди із запасом. Іноді хочеться чогось іншого, тоді обідає у їдальні. На роботі у них чудовий кухар, смачну здорову їжу готує, солянка краща за мою втричі і мені навіть не соромно.

Я зараз розповіла щось страшне?

Але Раїса Максимівна накручує всю сім’ю на кожній зустрічі: як це я смію спати до дев’ятої ранку! Та як це я наважуюсь не готувати чоловікові з собою на роботу з ранку свіже, чому він залишки вечері їсть? І взагалі чому я сплю, раптом дитина раніше за мене прокинеться? А ще вона мою білизну у ванній побачила, і має, що сказати.

Я не розумію, ну прокинеться? Далі ліжка вона не піде. Ну, налив собі чоловік йогурту самостійно. І жах, навіть взувся без допомоги!

Але накручує вона всіх знатно. З нею зв’язуватися ніхто не наважується, зриваються на мене… Я б її теж не підпускала, та не хочу зі свекрухою стосунки псувати.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!