Таке готуватимеш собакам, а не моєму синочку, – видала мені свекруха

Вийшла заміж на свою голову за матусиного синочка. Куди я раніше дивилася не знаю, наче не помічала за ним такого, а як тільки одружилися, то всі рішення за нього різко почала приймати його мати.

Та й приходить вона до нас, щодня, як до себе додому. Перевіряє чистоту, яку їжу я приготувала і як веду господарку дома. Це вже так набридло, я ніби під наглядом, наче мені на роботі нагляду керівника не вистачає. А останнього разу вона взагалі вже вийшла за всі рамки дозволеного.

Приїхала, як завжди, почала оглядати будинок, а потім пішла до холодильника. Там стояв свіжо зварений борщ. Вона щось глянула, скривилася, й заявила мені, що він поганий, і таким годувати її сина не можна.

– Нормальний борщ, – кажу. – Тільки зварила, свіжий, теплий ще.

– Ти таке готуватимеш собакам, а не моєму сину, зрозуміла?, – видала мені свекруха.

Я ледь зі стільця не впала. Борщ дійсно був чудовий на смак, але їй бачте, не сподобалося те, що він без м’яса був приготований. Ну а що я можу зробити, якщо її синочок дорогий, навіть на ребра свинячі не може заробити, щоб я потім його нормально нагодувала. Виходимо з того, що маємо. Але для неї завжди я винна, а син святий, хоча вона навіть не знає, який він ледачий та пихатий…

Оце сімейку обрала собі… як тепер звідси втекти?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!