“Такого й ворогам не побажаєш”, – Діана за один день втратила сестру й коханого…

Ще в мої молоді роки, одного разу, коли батьків не було, ми всією компанією прийшли до нас додому. Зі мною був мій хлопець, його друг і моя сестра. Сиділи ми допізна, веселилися, танцювали, все, як завжди. Вино скінчилося, і треба було комусь за ним сходити. Жереб упав на мене і нашого друга.

Вирушили ми в цілодобовий магазин, що був десь за 15 хвилин від будинку. Взяли вина. Коли вже поверталися, у мене був досить добрий настрій, і тут друг запропонував налякати сестру з хлопцем. Я погодилась, думала, буде дуже весело.  Ми знали, що у квартирі грала музика, і почути двері, що тихо відкриваються, було практично неможливо.

Ми увійшли, пройшли до зали, але хлопця з сестрою там не було. Я почала шукати і застала цю парочку у спальні у сестри.

Не уявляєте, що я пережила в цей момент – гнів, обурення, бажання вбити обох. Адже я хотіла за нього заміж. Я ніколи б не подумала, що він здатен на таке. Я дивилася на сестру зі сльозами:

– Як ти могла?

Але вона лише знизувала плечима.

З того моменту я втратила хлопця і сестру. Ми більше не спілкувалися. Минуло вже 7 років, але я досі не можу вибачити їй біль зради. Наші батьки, не знають, що сталося, мені соромно їм розповідати, сестрі, мабуть, теж. Вона дзвонила мені якось, вибачалася, але я не можу…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!