Тетяна пішла в кафе пообідати, й побачила там те, що зруйнувало її сім’ю

Нас у батьків троє – я наймолодша. Скільки себе пам’ятаю, мама увесь час займалася нами та будинком. Вона все встигала. Поки старші були у школі, мама зі мною бігла на малювання. Потім ми їхали додому, готували, прибирали. Увечері відвозила брата на іспанську, сестру на танці, до репетиторів. Завжди як дзиґа крутилася! Батько ж працював на заводі, але згодом спробував себе у приватному бізнесі і в нього вийшло, тому маму попросив не працювати, а доглядати за нами. Загалом, у мене було щасливе дитинство! Чому я так докладно це все описую маму? Бо в один момент картина ідеальної сім’ї зруйнувалася.

Я хотіла просто пообідати, зайшла в кафе й побачила те, від чого в очах моментально з’явилися сльози, а серце на мить завмерло. Я побачила в ресторані тата з молодою дівчиною, моєю ровесницею. Вони сміялися, танцювали і цілувалися.

Через мить тато помітив мене, зблід, підбіг і благав не розповідати мамі. І тепер я не знаю як мені вчинити: я більш ніж впевнена, що якщо розповім, то вона подасть на розлучення. Але якщо я промовчу, то це буде зрадою. Як він міг так вчинити! Не знаю як бути далі…

Зруйнувати сім’ю чи зберегти таємницю?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!