Три справжні зради, які руйнують довіру в будь-яких відносинах

Зрада – не єдина форма зради, яка може бути у відносинах. Є ще кілька більш тонких форм, які піддають відносини випробуванням і можуть зруйнувати довіру між партнерами.

Не секрет, що відносини завжди вимагають великих зусиль. Фактично, потрібно постійно вибирати боротися за любов. Інакше ви просто будете приймати відносини як належне. Може ви навіть зраджуєте свого партнера в певному сенсі, але ігноруєте це, тому що думаєте, що раз ви не зраджуєте йому фізично, то все добре. Але це неправильне мислення.

Зрада відбувається, коли є як мінімум одна з двох умов: коли щось ховається або присутня брехня, або коли є емоційний зв’язок з людиною поза відносин. Що насправді означає зрада свого партнера:

1. Емоційна невірність.

Невірність не завжди приймає фізичну форму. Не обов’язково навіть цілуватися з кимось іншим, щоб вважатися зрадником. Є таке поняття як емоційна зрада. Навіть простий факт сильних почуттів до іншої людини – це вже невірність.

Коли ви в стосунках, спокуси неминучі. Але в міцних відносинах люди вчаться протистояти цим спокусам. У вас завжди є вибір: піддатися або не піддатися емоційним поривам.

2. Умовна любов.

Умовна любов – не справжня, і це теж одна з форм зради. Тому що умовна любов маніпулятивна. По суті, ви маніпулюєте партнером, змушуючи його вести себе певним чином, щоб заслужити вашу любов. Але в справжньому коханні немає умов. Ваш партнер повинен відчувати себе коханим, незважаючи ні на що (так само як і ви). Ваша любов повинна бути надійною і непохитною.

3. Емоційний виняток.

Виключати себе з відносин, просто тому що вони стали трохи незручними – це теж форма зради. Коли ви в вірних відносинах, ви залишаєтеся в них, незважаючи на труднощі. Може у вашого партнера складний період, і йому дуже важливо, щоб ви були поруч.

Крім того, ви повинні бути готові завжди боротися за вашу любов, навіть якщо все проти вас. Коли ви виключаєте себе з ситуації, просто тому що вам страшно, ви залишаєте партнера одного.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!