Ці 3 ознаки «відплющують очі» як насправді до вас ставляться рідні та близькі люди (іноді це несподівані висновки)

Чужа душа — потемки, навіть якщо це ваш найближчий родич. Усі звикли, що наші рідні — це найближчі люди, яким можна довіряти і треба допомагати у всьому. Але, на жаль, іноді буває так, що близькі люди, чи то наші родичі чи друзі, виявляються зовсім не такими, як ми думали. І хоч чужі думки не прочитаєш, але є способи, які допоможуть зрозуміти, як насправді до вас ставляться рідні та близькі. Ось три ознаки, якими це можна визначити.

Насамперед людина думає про себе

Можливо, вам знайома така ситуація, коли близька людина все найкраще залишає собі. Наприклад, ви прийшли з другом або молодим чоловіком у кафе, а він одразу вмостився на найкраще місце.

Щоб огляд був хороший, і кондиціонер був не надто близько, та й взагалі замість стільця вибирає одразу диван, не поцікавившись вашою думкою.

Вдома це може виявлятися у побуті. Наприклад, ви дивитесь телевізор, а людина демонстративно сяде поруч і відразу перемикає на канал, який вас цікавить, навіть не запитавши вас. Людина не цікавиться, чи тепло вам, чи ви хочете їсти, щоб ви хотіли зробити в даний момент. Вона займатиметься тим, що хочеться їй.

Ця людина вас знецінює

Людина, яка Вас не любить, знецінюватиме вас у всьому. А може і прямо висловлювати, що вважає, що ви витрачаєте час на якесь заняття. Вона може знецінити вашу професію, освіту, критикувати все, що ви робите.

Наприклад, чоловік може постійно ганити дружину, що вона помідори товсто ріже. Якщо людина хоче висловити негативну думку, але при цьому не хоче образити того, до кого звертається, то думатиме над формулюваннями, її критика буде пом’якшеною. Людина ж, якій все одно, відпускатиме різні жарти в бік іншої.

Наприклад, хлопець чи чоловік може коментувати зовнішній вигляд дружини. Он, на животі жирок набрала, треба б тобі схуднути. Людина, яка дійсно любить, не морочитиметься над тим, як ви виглядаєте. Якщо й скаже, то чемно, замислюючись, насамперед про ваше здоров’я та щастя, а не про те, що вам би час змінюватися.

Людина не присвячує вам час

Можливо, у вашому житті була така людина, яка завжди чи майже завжди на ваші прохання про допомогу вигадувала причини, щоб цього не робити. Або бачила, що вам важко, але не пропонувала свою допомогу. Людина може перекладати свої обов’язки на іншу людину, якщо не цінує її підтримку та її самого.

У побуті це може бути елементарними речами — небажанням займатися прибиранням по дому, оплачувати рахунки, ремонтувати речі і так далі. Якщо це друзі чи родичі, вони не допоможуть з переїздом, з грошима, не залишаться з дітьми, якщо вам потрібно піти по справах.

Мабуть, коли спілкуєшся з людиною, важливо дослухатися свого серця. Від людей, які вас люблять, виходять тепло. А якщо ви відчуваєте від людини холод, нутром чуєте, то це напевно означає, що людина ця Вас зовсім не любить.

Однак, хочеться закінчити на позитиві. Тому що, навіть якщо є погані та байдужі люди в житті, на них завжди знайдуться ті, хто вас по-справжньому цінуватиме. Вони можуть бути вже поруч або зустрітися в майбутньому.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!