У мене є своя кімната у трикімнатній квартирі матері та батька. У ній лежать мої речі, але жінка, яка навіть не є мені ріднею, вимагає, щоб я звільнила особисту кімнату для її дітей

Чому, коли дорослі люди вирішують народити третю дитину, вони не думають заздалегідь, в яких умовах житиме їх багатодітна сім’я. Дав Бог зайчика дасть і галявину? Ось нехай тоді брат із дружиною самі розбираються у своїх бажаннях та наслідках. І точно не за мій рахунок!

Я одружена і живемо ми з чоловіком в орендованій квартирі. На свою поки що збираєо, за нашими підрахунками через рік уже назбираємо на іпотечну двушку. Поки що так, а як інакше в наш час? Хоч разом ми й 5 років, але дітей поки що не народили. Нам не хочеться заводити дітей у чужій квартирі. Мало чого в майбутньому чекати.

Брат розпорядився своїм життям інакше. Він зустрічався з майбутньою дружиною, допоки не дізнався, що вона в положенні. Своєї квартири він не має, сам жив у батьківському будинку.

Однак, щоб було все по-правильному, Михайло одружився з Алісою, тією самою невісткою, яка зараз качає права в квартирі моїх батьків.

Аліса ніякої нерухомості теж не має, тому молода сім’я почала спільне життя в квартирі моїх батьків.

Я тоді ще вчилася і мешкала разом з ними. Одна кімната моя, друга брата та третя батьківська. Ми спочатку так все поділили, і для мене це було зрозумілим.

Після того, як невістка народила першого племінника, мені стало некомфортно жити з ними. У брата не така вже й велика зарплата, щоби тягнути на собі сім’ю.

Невістка в декреті, немовля на руках. Звичайно, у такому положенні краще залишитися на якийсь час з мамою жити. На якийсь час – не значить назавжди. У Міші та Аліси вітер у голові, і жити разом з батьками для цієї парочки – межа мрій.

На той момент я вже зустрічалася із нинішнім чоловіком, і думала над тим, щоб розпочати спільне життя. Діма теж не має свого житла, але до своєї мами він мене не запрошував жити. За що я йому дуже вдячна, адже дорослі діти, які створили свої сім’ї, маю жити окремо від батьків!

З того часу минуло вже чимало часу. Брат з невісткою чекають вже третю дитину, але, як і раніше, живуть у моїх батьків.

Мама поділилася зі мною, що продукти найчастіше купує вона і готує також. Невістка до плити особливо не підходить, а от поїсти любить.

На роботі у брата нічого особливо не змінюється, а Аліса не вилазить із декретів. Не знаю, чим вони думали, коли заводили третю дитину. Напевно, у їхній голові все складено так, що родичі повинні допомагати молодій сім’ї, бо вони старанно розмножуються. Про майбутнє брат та його дружина зовсім не думають.

А нещодавно невістка мене просто вразила своєю заявою. Каже, що їхня сімʼя розширюється, і їм потрібно більше простору. Тож мені потрібно зібрати свої речі та звільнити кімнату. Там наразі планується дитяча.

Вибачте, ким планується і на якій підставі? Третя кімната по праву належить мені. Якщо захочу, я можу туди й квартирантів пустити. Аліса навіть не попросила у мене дозволу тимчасово зайняти кімнату, а саме вимагала. Мене сам вчинок привів у таке обурення, що я тепер із принципу не допомагатиму їм.

По-перше, з трьох кімнат мені дісталася найменша, в ній лише 13 квадратів, тоді як у брата всі 20! Я молодша за нього, тому особливо і не заперечувала. Тим більше, що в нього сім’я там живе, а мені цього вистачить.

За той час, що ми разом із чоловіком, ми купили великий холодильник, пральну та дорогу шведську стінку. На орендоване житло я це не тягну, речі чекають купівлі нової квартири.

Аліса, крім того нахабства, вирішила роздавати ще мені поради. Їй спало на думку, що поки ми придбаємо свою квартиру, наші габаритні речі можуть вийти з ладу або просто застаріти.

Слава Богу, я здогадалася свого часу поставити замок, щоб сторонні не заходили до моєї кімнати.

Загалом у мої плани входило поступитися пізніше кімнатою в батьківському домі. Його дружина ще нескоро вийде з декрету, якщо взагалі вийде будь-коли. Але після безпардонної заяви Аліси я передумала. Думаю, нехай краще викручуються самі, може, хоч це мотивує сім’ю брата збирати на свою квартиру.

А якщо поступлюся невістці, то вона може ще п’ятьох народити, щоб напевно заволодіти цілою квартирою батьків і ніколи не працювати!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!