«У статусі тимчасових біженців»: Анатолій Анатолич розповів, яку грошову допомогу отримує його сім’я від держави

Анатолій Анатолич розповів, як їх зустріли у Франції, куди він із дружиною та дітьми вирушив одразу після початку.

Чоловік зізнався, що їх поселили місцеві жителі у своєму будинку безкоштовно. Хоча вони намагаються хоч щось виплачувати цим людям.

Шоумен невипадково вибрав цю країну. Дочки Анатолія навчалися у французькій школі у Пущі-Водиці . Він хоче, щоб його спадкоємці й надалі здобули гідну освіту.

Також він зазначив, що отримує фінансову допомогу від держави, оскільки вони перебувають у статусі тимчасових біженців. “Він дається на півроку – у нас до вересня”, – зазначив він у розмові зі Славою Дьоміним.

Як запевняє журналіст, їм, як сімейству з семи осіб, дістається близько 2 тисяч євро на місяць. Раз на тиждень ми можемо отримати продукти. Це можуть бути якісь консерви, якісь ковбаси, йогурти, молоко, хліб, якісь каші, паста», – додав він.

Нагадаємо, що після вторгнення російських військ на територію України багатьом людям довелося перебратися у безпечніше місце . У тому числі чимало знаменитостей. Артисти, перебуваючи за кордоном, намагаються допомогти батьківщині чим можливо. Зараз Анатолій перебуває в Києві.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!