У торговому центрі жінка мала свій магазин, тільки в неї ніхто нічого не купляв. Причина була їй відома, але вона боялась щось міняти. Вона немов просочилася запахом нещастя та злості

У великому торговому центрі дівчина продає гарні капелюшки та хустки, атласні шарфи, шовкові шалі з квітами. А поряд кафе, у ньому торгують жирною та смаженою їжею, приготованою на відкритому вогні.

І у дівчини ніхто нічого не купує. Знаєте чому?

Тому що магазинчик-бутик так розташований, що всі запахи стікаються до нього. Жирні смажені запахи, які втрачають свою привабливість та свіжість. І вбираються в прекрасні хустки, капелюшки, шалі… І в саму дівчину, її волосся і одяг. Все пропахло смаженим і жирним.

Освіжувачі не допомагають. Ще гірше виходить. І покупці подивляться товар, а потім йдуть. Поспішають піти, доки не просочилися запахом.

Так і буває. Поруч відбуваються сварки, конфлікти, лайка, – і ми поступово просочуємося ними. Нещастя і хвороби поряд, – і згодом від нас починає пахнути лихом і нездоров’ям. Тривале спілкування з нещасною чи токсичною людиною просочує нас запахом страждання, тривоги, бід. Лікарі одягають халати і дотримуються правил гігієни.

А у житті це неможливо іноді. І причина невдач, самотності, безгрошів’я іноді не в самій людині. А в запаху, яким вона насичена наскрізь. Іноді – від народження.

Довго перебувати поряд із депресивними чи злими людьми небезпечно. Згодом сам починаєш випромінювати відштовхуючий аромат, хоча ти чиста, хороша людина і робиш хороше. Твоє добре пахне поганим і сам ти теж випромінюєш поганий запах.

Треба дотримуватись дистанції. Треба дотримуватись правил психогігієни. Треба наполягти на іншому місці для свого магазинчика та для себе. Інакше все буде зіпсовано.

Але дівчині незручно наполягати, вона воліє терпіти і раптом оренда більша в іншому місці? Боязко міняти щось! Даремно, звичайно. Іноді доводиться щось міняти і звідкись йти. Якщо хочеш зберегти себе та своє майно.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!