Українка Катя Кузнєцова пояснила чому після 2014 року працювала в Pociї

Катерина Кузнєцова – українка. Вона стала відома широкому колу глядачів після того, як взяла участь у зйомках таких проектів, як «Кухня», «Знахар», «Скажене весілля-2».

Після 2014 року Кузнєцова працювала в Pociї, а днями в інтерв’ю Аліні Доротюк вирішила пояснити українцям, чому вона так чинила.

13 років Катерина Кузнєцова прожила в Pociї, 5 із них вона у відносинах з pociйським бізнесменом. За словами актриси, 24 лютого вона зі своїм чоловіком перебувала на острові Тенеріфе, а її батьки та бабуся – у Києві. Наразі Катерина живе в Європі, а ось її родина зі столиці виїжджати не захотіла.

«Одразу після знайомства у 2017 році мій цивільний чоловік заявив, що він не хоче жити у Pociї. Я спитала чому, а він відповів, бо тут немає свободи. Ми давно хотіли поїхати звідти, але все відкладали. Тепер переїхали», – розповіла актриса.

Катерина Кузнєцова заявила, що повертатися до Pociю не буде. Автомобіль та квартиру вона продасть віддалено. А від зйомок у всіх pociйських проектах вона відмовилася. Акторка зізналася, що їй соромно, що після 2014 року вона працювала в Pociї.

«Всі думають, що я поїхала туди за кращим життям, творчим зростанням. Але це зовсім так. Я поїхала, тому що у 2009 році я працювала в Україні на маленькому телеканалі, знімалася в епізодах у крихітних серіалах, я просто певної миті усвідомила, що своїй країні я не потрібна. Це моя трагедія, я не розуміла, які у цього будуть наслідки.

У Pociї я мала багато роботи, стільки контрактів, я мріяла про це. При цьому мене намагалися змусити зніматися в Криму, але я не погодилася», – відверто зізналася Кузнєцова.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!