В якому місяці народилася твоя жінка – так з нею і проживеш

В якому місяці народилася твоя жінка – так з нею і проживеш

Не тільки знак зодіаку, а й місяць народження багато розповість про людину. Від того, в яку пору року вона народилася, буде залежати формування її характеру. І якщо ви ніяк до кінця не можете зрозуміти свою дівчину, просто прочитайте її характеристику.

Січневі дівчата

У цьому місяці народжуються наполегливі, розумні дівчата. У всьому люблять порядок. Серйозно ставляться до всього – відносини, робота, життя в цілому.

Іноді вони можуть вас критикувати, але це конструктивна критика і викликана благими намірами. Вони хочуть тільки кращого для себе і своїх близьких. Так само не забувайте, що свої почуття ці жінки вважають за краще тримати під контролем і рідко говорять про них.

Близько до себе вони підпускають небагатьох. Лише тих, кого люблять, і хто відповідає їх інтелекту. Вони не терплять порожньої балаканини, тільки інформативні та цікаві діалоги.

Лютневі дівчата

Це романтичні, загадкові натури. У відносинах з ними чоловікам слід запастися терпінням. Саме тому не кожен зможе перебувати поруч з цією дамою, але їй і не потрібен «кожен». Їй потрібен її ідеальний чоловік зі схожими поглядами.

У дівчат, народжених в лютому хороша фантазія і незвичайне мислення. І запам’ятайте, якщо ви хоч раз їх обдурите, вони назавжди попрощаються з вами.

Березневі дівчата

Харизматичні, чарівні, вірні, віддані супутниці. Їм можна довірити будь-яку таємницю і бути впевненим – вони її збережуть. Домогтися їх любові складно, тому що такі дівчата закохуються один раз і на все життя, тому і чоловіка вони шукають підходящого. Досить образливі, будь-яке необережне слово глибоко ранить їх.

Квітневі дівчата

Комунікабельні і чарівні, легко йдуть на контакт і є відмінними співрозмовниками. Правда, іноді люблять себе пожаліти і «поплакатися» про свої невдачі. Варто відзначити, що вони дуже ревниві, і краще не давати їм навіть найменшого приводу. Інакше це буде не просто сварка, а справжній вибух.

Повністю розкриваються лише перед тими, кому довіряють. Ці жінки знають, як зробити чоловіка найщасливішим у всьому світі.

Травневі дівчата

Наполегливі жінки з певним набором переконань, від яких ні за яких умов не відступають. Мають привабливу зовнішність, що поєднується зі складним характером. Якщо трапиться так, що у вас будуть відносини з жінкою, народженою в травні, знайте, ви ніколи її не забудете.

Червневі дівчата

Товариські, веселі і творчі особистості. З одним великим недоліком – завжди і всюди вони говорять тільки правду, при цьому не підбирають слова. Не будуть пліткувати за спиною, а висловлять всі прямо в обличчя. Тільки в цей момент вони зовсім не думають про те, що когось їх слова можуть образити.

В любові це досить небезпечні жінки. Вони майстерно маніпулюють чоловіком так, що він навіть не розуміє цього. Не забувайте про це, якщо будете знайомитися з такою жінкою, інакше не встигнете отямитися, як опинитеся в її пастці.

Липневі дівчата

Серед всіх представниць прекрасної статі ці жінки виділяються своєю чесністю і відвертістю. Наділені красивою зовнішністю, виглядають і поводяться дуже загадково. Ці дівчата дуже розумні і недоступні. Зовсім не конфліктні і в будь-якій ситуації залишаються ввічливими і делікатними. Це прекрасні жінки! Справжні принцеси, але пам’ятайте – вони не терплять обману і ніколи його не пробачать!

Серпневі дівчата

Девіз таких жінок: «Існує лише дві думки – моя і неправильна». При цьому у них велике і добре серце. Чоловікам складно ужитися з такою дівчиною, тому що у відносинах вона завжди буде головною.

І якщо раптом знайдеться такий відчайдушний, він і не зрозуміє, що все життя перебував під її каблуком. Вони розумні і мають хороше почуття гумору, але не терплять насмішок над собою. Тому якщо ви мали необережність зробити щось подібне, краще біжіть.

Серпневі дівчата люблять перебувати в центрі уваги і отримують її у великій кількості.

Вересневі дівчата

Жінки цього місяця – справжній діамант. Їх природна краса поєднується з такими якостями як доброта, дисциплінованість, розум і відданість. Вони ніколи не зрадять близької людини, і не зможуть пробачити зради.

У житті вони поводяться обережно, трохи потайливі і мстиві. Вони шукають справжні, міцні відносини, тому чоловіки, які шукають відносин на одну ніч, будуть відсіяні відразу ж.

Жовтневі дівчата

Це дівчина – броня. Вона володіє сильним, вольовим характером. Ніколи не дозволить собі розплакатися на очах у інших. Дуже розумна і досить прихована, свою душу розкриє лише перед тими, в кого на 100% впевнена.

Жінки, народжені в цьому місяці, отримують найкращих чоловіків і проживають з ними щасливе життя. Не дивно, що інші жінки їм заздрять.

Листопадові дівчата

Активні, амбіційні, веселі жінки. Мають гарну інтуїцію і будь-яку брехню відчувають за версту. А тому, краще не грати з їхніми почуттями і не плести інтриги за спиною, інакше кінець таких «ігор» буде дуже неприємним.

Дуже емоційні і прямолінійні. Якщо питаєте їх думку про що-небудь, будьте готові почути сувору правду.

Грудневі дівчата

Це нетерплячі і винахідливі дівчата. З ними вже точно не засумуєш. У всіх справах їм щастить, просто вражає, як з будь-якої ситуації вони виходять переможцями!

Вони вміють піднімати настрій оточуючим, в тому числі і своєму чоловікові. У них добре, відкрите серце, вони улюблениці долі і завжди отримують те, що хочуть.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!