В зимовий холодний день жінка побачила на прилавку в магазині свіжу малину і так їй її захотілося, та тільки після того як побачила ціну вона передумала

Якось взимку в магазині одна жінка потяглася до малини. Треба ж, навколо сніг та холод, а у прозорих стаканчиках лежать великі червоні ягоди малини! Та згодом жінка на ціну подивилася і ахнула. І зразу відчула себе бідною. Це дуже дорого! Але ж вчать вибирати найкраще, щоб жити в достатку. А якщо це найкраще коштує триста гривень за сто грам? Це занадто дорого!

Щоб не відчути себе бідним, справді треба вибирати найкраще. Найкраще, але в тій ціновій категорії, яку ви можете собі дозволити. Є заморожена малина, доступна за ціною. Є малиновий джем, теж доступний, добрий! Є свіжі яблука та груші. Можна вибрати пару найкращих і не розоритися.

Якщо я захочу купити картину відомого художника я відчую себе бідною. Або якщо вирішу банку чорної ікри купити на вечерю, – теж відчую себе бідною, звичайно. Тому що це дорого для мене. Не просто дорого, а мені дорого.

Потрібно купувати найкраще з того, що нам по кишені. Розумна людина навіть прицінюватися не буде, якщо розуміє – ця річ йому не по кишені. Поки що не по кишені. Ось у цьому тонкість. Купувати найкраще з того, що можеш купити. І цей вибір призведе до покращення статку. До зростання самооцінки.

Але, як часто люди хочуть отримати те, що не може бути дешевим. За визначенням не може. І почуваються приниженими, ошуканими, ображеними.

А треба просто адекватно оцінювати свої можливості. І купувати найкраще із того, що ми можемо собі дозволити. Не найкраще у світі, а саме з того, що ми можемо собі дозволити.
І це вже питання здорового глузду: уміння розуміти, що ми можемо собі дозволити, а що – не можемо. Поки що не можемо.

Немає поки що грошей на соболя – можна гарне пальто купити. Немає поки що ресурсу для палацу – можна в іпотеку взяти пристойну квартиру-студію. Замість омара купити хорошу курку, найкращу. Щоб не засмучуватись і не відчувати себе бідним зайвий раз. Навпаки, відчути свої можливості, це мотивує до процвітання та зростання доходу.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!