Ведуча 1+1 Валентина Хамайко зізналася, чому з чотирма дітьми не поїхала з України

Валентина Хамайко вже давно працює в програмі «Сніданок. Вихідний» на телеканалі 1+1. Складно повірити, що у цієї молодої та гарної жінки, четверо дітей.

Після початку війни Валентина прийняла рішення не їхати з України. Це здивувало багатьох, тож Хамайко вирішила все пояснити.

Ведуча зізналася, що просто відчула, що не хоче покидати свою країну у такий час. До того ж, такому рішенню сприяв цікавий факт із біографії Валентини.

Я лейтенант запасу. Медик. Зараз відновлюю військовий квиток», – зізналася Хамайко.

Валентина розповіла, що вона дуже сподівалася та вірила у BCУ.

«Я розуміла на що здатна Pociя. Але навіть я не припускала, що вони ось так почнуть рівняти із землею наші міста. Вони воюють не з армією, а з простими людьми. Я не очікувала такого», – заявила Валентина Хамайко.

Коли Валентина запитала, як вона зважилася залишитися з дітьми в Україні, ведуча відповіла, що не звикла тікати від ситуації.

«Я намагаюся вирішувати проблему, а не тікати від неї. Я не могла розвернутися та поїхати. Я мала відповідальність перед колегами. Я просто намагалася бути спокійною та виконувала свою роботу», — зізналася Хамайко.

Валентина поскаржилася, що війна позначилася на її психологічному здоров’ї.

«Я стала більш емоційною, можу розлютитися через дрібниці або заплакати. Раніше я була стабільною людиною, а зараз цього нема. Але мені легше, коли вся моя сім’я поруч», — сказала Хамайко.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!