Відпрацювавши весь робочий тиждень Катя не була щасливою. Адже попереду вихідні дні, а що для жінки означає вихідний день Катя добре знала

Суботній ранок для Каті почався під звичні стрибки сина ліжком. Дитина, яку в будні неможливо розбудити в садок, у вихідні сама жваво піднімалася і піднімала батьків. Точніше, тільки маму, тато у цьому плані стійкіший.

Залишивши сина скакати по батькові, який ховався під ковдрою, Катя пішла вмиватися. Сьогодні треба було зробити багато справ. Вихідний же.

У процесі чищення зубів Катя прокручувала в голові, що їй належить сьогодні зробити. Список виходив чималий. Але спочатку треба було нагодувати дитину сніданком.

Коли Катя виходила з ванної, син уже ревів у своїй кімнаті. Мабуть, якось не дуже вдало він на тата приземлився, і той крикнув, налякавши дитину. Зі спальні долинало обурене бурчання чоловіка.

– Ну от, тепер ще й його сніданком годувати, – скрушно подумала Катя, поки вела дитину вмиватися.

У процесі водних процедур син примудрився остаточно заляпати дзеркало, залити водою весь простір навколо себе і все одно не змити якусь пляму з чола.

За дверима переминався з ноги на ногу чоловік і вимагав негайно звільнити приміщення, бо він за себе не ручається.

На сніданок чоловік хотів яєчню з грінками та сосисками, дитина сирники, а Катя щоби від неї відстали. У результаті вся сім’я снідала бутербродами.

Поки син і чоловік доїдали свій сніданок, Катя давала їм інструкції, що сьогодні їм належить зробити. З кожним її словом обличчя сильної половини сім’ї ставали дедалі похмурішими. Але Катя була невблаганна.

Син вирушив у свою кімнату збирати іграшки, чоловік отримав у руки тазик і пішов вигрібати поклади своїх та синових шкарпеток з-під ліжка, дивана, стільця, шафи та інших затишних місць.

Роздавши вказівки, сама Катя взялася за миття посуду та наведення ладу на кухні. Коли вона закінчила з цією мокрою справою, звернула увагу, що в домі якось підозріло тихо. У ванній не було ні чоловіка, ні тазика, а з дитячої кімнати долинали якісь дивні звуки, які ніяк не були пов’язані зі збиранням.

Посеред кімнати стояв таз, а навколо нього тато і син влаштували цілу битву з іграшок, які ще годину тому дитина мала прибрати.

Катя пару хвилин розчулилася цій картині, а потім гаркнула, щоб старший і молодший нарешті зайнялися справою, а то вона вже втомилася сама постійно прибирати.

Відчуваючи спиною неприязні погляди двох пар очей, Катя пішла наводити лад у кімнаті, а потім завантажувати прання. На той момент тазик зі шкарпетками та іншими брудними речами вже стояв у ванній.

Завантаживши першу партію, Катя почала розкладати шкарпетки, але пасьянс не сходився. Десь було втрачено чотири шкарпетки, на пошук яких було відряджено батька з сином.

Пошуки не дали жодних результатів, тому Каті довелося змиритися і відправити в прання те, що було в наявності, далі возитися з цією дрібницею було ніколи.

Наставала відповідальна справа – треба було розкласти всі речі по місцях і протерти пил. Катя дала це завдання синові та чоловікові, але вже за п’ятнадцять хвилин про це пошкодувала. Кожні дві хвилини до неї підбігав то один, то другий, ставили запитання, вимагали її поради та просили підійти та подивитися.

Зрештою Катя рикнула, щоб вони сіли на диван і нічого не чіпали. Чоловіки пришиблено сіли на диван і тільки дивилися, як Катя бвгає по квартирі, розмахуючи ганчіркою.

Тато і син усвідомили, що до кінця прибирання їхнє завдання сидіти, мовчати і вчасно піднімати ноги, щоб не заважати мамі пилососити та мити підлогу.

До пізнього вечора Катя мила, прибирала, відтирала та наводила у квартирі красу. Перерва робилася тільки на обід та вечерю, і в цей час чоловік та син їли максимально акуратно, щоб ні крапельки, ні крихти не впало.

До кінця дня Катя ледве закинула себе у ванну, сил не було, але й лягти спати вона не могла, тому що в її блискучій чистоті домівки вона була найбруднішим об’єктом.

Йдучи до ліжка Катя міркувала, що завтра у неї є ще неділя, теж вихідний. Треба завтра зайнятися готуванням, щоб на тижні вже з цим не мучитися. Але це буде завтра, а поки що спати.

Не встигла Катя зі стоном полегшення влаштуватись під ковдрою, як за її спиною матеріалізувався чоловік, який грайливим голосом поцікавився, що там щодо подружнього обов’язку.

– Який обов’язок, ми ж одна сім’я, спи, я всі борги прощаю, – вже уві сні прошепотіла Катя, якій уже снилася кухня, на якій вона проведе весь завтрашній день.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!