Він проміняв дружину на молоду секретарку і ось що вона зробила

Він проміняв дружину на молоду секретарку і ось що вона зробила

Джейк проміняв свою дружину на молоду секретарку. Його нова дівчина наполягала, щоб вони жили в розкішному будинку, в якому раніше він жив зі своєю дружиною. І вона домоглася свого, так як адвокати Джейка виявилися хитрішими.

Він дав Едіт (тепер уже колишній дружині) 3 дні на те, щоб вона з’їхала з дому. Перший день вона провела, пакуючи свої речі в коробки і валізи. На другий день вона найняла людей, які допомогли б їй перевезти всі речі. На третій день Едіт в останній раз сіла за шикарний обідній стіл, запалила свічки, включила розслаблюючу музику і накрила стіл. Там були креветки, ікра і пляшка Шардоне.

Завершивши трапезу, вона зайшла в кожну кімнату і начинила карнизи для штор недоїденими креветками. Повернувшись на кухню, Едіт прибрала і потім покинула будинок.

Коли Джейк привів свою нову подружку, все було просто шикарно в перші дні.

Потім потроху в будинку почав з’являтися запах. Новоспечена пара щосили намагалася позбутися смороду. Вони мили всюди підлоги і постійно провітрювали будинок. Вони очистили всі килими, перевірили всі клапани -чи  не завелися там гризуни. Скрізь були розміщені освіжувачі повітря. Їм навіть довелося замінити дороге підлогове покриття. Нічого не допомагало.

Друзі пари відмовлялися приїжджати до них у гості. Майстер не погодився надавати свої послуги. Звільнилася навіть покоївка. Зрештою, вони більше не могли виносити жахливого запаху і вирішили з’їхати.

Через місяць парі так і не вдалося знайти покупця для будинку, який тепер вже виділяв жахливий запах. Чутка пішла по окрузі, і всі ріелтори відмовлялися працювати з цим будинком. В результаті парі довелося зайняти велику суму в банку, щоб придбати новий будинок.

Колишня дружина зателефонувала Джейку, щоб дізнатися, як йдуть справи. Він розповів про жалюгідний стан будинку. Вислухавши Джейка, Едіт поділилася, що вона жахливо нудьгувала в домі. Потім вона додала, що вона б трохи змінила умови в шлюбному договорі, якби будинок повернувся до неї.

Припустивши, що його колишня дружина і не представляє масштаби лиха, Джейк погодився на 10% від вартості будинку, але за умови, що Едіт підпише необхідні папери в цей же день. Вона погодилася, і протягом години адвокати доставили всі папери.

Через тиждень Джейк і його дівчина стояли, посміхаючись, спостерігаючи, як пакують їх речі для переїзду в новий будинок. Вони забрали з собою все. Навіть зняли карнизи для штор…

Поділися з друзями!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!