“Він висмоктував життя у моєї країни”. Полякова емоційно звернулася до Кіркорова

Головною новиною останніх днів став аpeшт Віктора Медведчука. Спочатку всі обговорювали відеозвернення його дружини Оккани Mapченко. А згодом всіх здивував Філіп Кіркоров, який зажадав негайно відпустити Медведчука.

Українська співачка Ольга Полякова особисто знайома з Кіркоровим, вони працювали разом, багато спілкувалися, вітали одне одного зі святами. Тому Полякова не змогла проігнорувати вчорашню заяву Філіпа.

«Філіп, я так чекала, коли ж ти перестанеш мовчати. Два місяці думала, коли і з чим ти проявишся. І тут ти пишеш, що підтримуєш Медведчука. Тобі кого шкода? Людини, яка причетна до всіх жахів, які навернулися на мою країну?» — звернулася співачка до Кіркорова.

«Медведчук ніколи не був бізнесменом, він завжди займався лише політикою. І при цьому він один із найбагатших в Україні: вілли, палаци, яхти, квартири, автомобілі. Десятки років він крав мільярди українців. Він як вампір виcмоктував життя у моєї країни. Медведчук завжди підтримував політику poсії і на його руках зараз кpов тисяч українців» – висловилася Ольга Полякова.

Співачка зізналася, що розчарувалася та помилилася у Кіркорові. Як виявилося, він не здатний на більше, ніж підтримати зрадника і мільярдера. «Мені соромно, що я хотіла дружити з тобою, що я брала приклад із тебе. Це буде для мене уроком», – закінчила Полякова.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!