«Вона великим розумом не відрізняється»: відомий український шансоньє прокоментував мовчання Лорак

Ані Лорак – одна з тих зірок українського походження, хто досі відкрито не заявив про свою позицію.

Співачка вже більше трьох місяців уникає публічності, перестала вести соцмережі та не дає жодних інтерв’ю. Представникам ЗМІ доводиться у колег та друзів Лорак цікавитися станом співачки або знаходити пояснення її поведінці.

Так, Данилко впевнений, що знаменитості бояться за свою кар’єру та можливість добре заробляти, тому вважають за краще мовчати. А ведуча Катя Осадча припустила, що Кіркоров напоумив Кароліну не втручатися в конфлікт.

Нещодавно український співак Еміль Крупник торкнувся цієї теми. Чоловік делікатно натякнув, що Лорак не має великого інтелекту: ” Спочатку жила розумом продюсера Юри Фалеса, потім і інших”, – сказав він.

Він сумнівається у здатності Ані самостійно приймати рішення та говорити те, що вона думає.

При цьому Еміль зробив комплімент своїй землячці: Вона прекрасна талановита виконавиця, Красива жінка, але вимагати від неї інтелектуальних осмислень своєї поведінки не варто. Вона ніколи не відрізнялася великим розумом».

Крупник розчарувався у своїй співвітчизниці, він вважає, що вона вчинила «не по-людськи», поїхавши з батьківщини, а потім демонструючи, що ти «на тому боці» .

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!